!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Діамантова мікродермабразія

Мікродермабразія – це новітній та делікатний механічний пілінг обличчя. Основним завданням даної процедури є максимально м’яко видалити омертвілі тканини та повернути шкірі обличчя привабливий та сяючий вигляд. Під час мікродермабразії прискорюється відновлення нових клітин, завдяки чому шкіра надовго зберігає еластичність та пружність. Така процедура є безпечною для здоров’я та не потребує анестезії або тривалої реабілітації.

Коли це потрібно?

Діамантова мікродермабразія рекомендується не тільки для усунення вікових або мімічних зморшок, але й для ліквідації шрамів, гіперпегментації, а також післяопераційних або вугрових рубців. Процедура також застосовується, як складова комплексної терапії проти старіння та прискорює стимуляцію еластину та колагену в шкірі. Крім того, саме діамантова мікродермабразія забезпечує вирішення таких проблем, як нерівний рельєф або тьмяний колір шкіри обличчя.

Який результат?

На сьогодні діамантова мікродермабразія є одним з інструментів у боротьбі зі всіма ознаками старіння. Після проведення процедури шкіра набуває здорового кольору, є рельєфною та пружною. Основними перевагами методу є швидкісне відновлення клітин шкіри, гарантована відсутність механічних пошкоджень, безболісне проведення та довготривалий результат. Таким чином, з появою діамантової мікродермабразії побороти вікові зміни можна швидко, просто та безпечно.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38