Діамантова мікродермабразія

Мікродермабразія – це новітній та делікатний механічний пілінг обличчя. Основним завданням даної процедури є максимально м’яко видалити омертвілі тканини та повернути шкірі обличчя привабливий та сяючий вигляд. Під час мікродермабразії прискорюється відновлення нових клітин, завдяки чому шкіра надовго зберігає еластичність та пружність. Така процедура є безпечною для здоров’я та не потребує анестезії або тривалої реабілітації.

Діамантова мікродермабразія рекомендується не тільки для усунення вікових або мімічних зморшок, але й для ліквідації шрамів, гіперпегментації, а також післяопераційних або вугрових рубців. Процедура також застосовується, як складова комплексної терапії проти старіння та прискорює стимуляцію еластину та колагену в шкірі. Крім того, саме діамантова мікродермабразія забезпечує вирішення таких проблем, як нерівний рельєф або тьмяний колір шкіри обличчя.

Результат

На сьогодні діамантова мікродермабразія є одним з інструментів у боротьбі зі всіма ознаками старіння. Після проведення процедури шкіра набуває здорового кольору, є рельєфною та пружною. Основними перевагами методу є швидкісне відновлення клітин шкіри, гарантована відсутність механічних пошкоджень, безболісне проведення та довготривалий результат. Таким чином, з появою діамантової мікродермабразії побороти вікові зміни можна швидко, просто та безпечно.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38