Діамантова мікродермабразія

Мікродермабразія – це новітній та делікатний механічний пілінг обличчя. Основним завданням даної процедури є максимально м’яко видалити омертвілі тканини та повернути шкірі обличчя привабливий та сяючий вигляд. Під час мікродермабразії прискорюється відновлення нових клітин, завдяки чому шкіра надовго зберігає еластичність та пружність. Така процедура є безпечною для здоров’я та не потребує анестезії або тривалої реабілітації.

Діамантова мікродермабразія рекомендується не тільки для усунення вікових або мімічних зморшок, але й для ліквідації шрамів, гіперпегментації, а також післяопераційних або вугрових рубців. Процедура також застосовується, як складова комплексної терапії проти старіння та прискорює стимуляцію еластину та колагену в шкірі. Крім того, саме діамантова мікродермабразія забезпечує вирішення таких проблем, як нерівний рельєф або тьмяний колір шкіри обличчя.

Результат

На сьогодні діамантова мікродермабразія є одним з інструментів у боротьбі зі всіма ознаками старіння. Після проведення процедури шкіра набуває здорового кольору, є рельєфною та пружною. Основними перевагами методу є швидкісне відновлення клітин шкіри, гарантована відсутність механічних пошкоджень, безболісне проведення та довготривалий результат. Таким чином, з появою діамантової мікродермабразії побороти вікові зміни можна швидко, просто та безпечно.