!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Hydra Facial – це американська апаратна технологія глибокого очищення та омолодження шкіри. Процедура вакуумного гідропілінгу передбачає використання одноразових насадок, які забезпечують швидке вирішення різних проблем шкіри та обличчя з максимальним рівнем безпечності. Hydra Facial об’єднує в собі процедури регульованого вакууму, гідратацію сироватками, а також глибоке очищення шкіри на клітинному рівні.

Коли це потрібно?

Американська апаратна методика гідропілінгу є рекомендованою для вирішення таких проблем, як акне, постакне, гіперпігментація, набряклість, гіперкератоз, розтяжки, розширені пори, чорні цятки, врослі волоски та процеси старіння шкіри. Hydra Facial передбачає послідовне виконання наступних етапів: процедури первинного очищення з використанням сивороток для зволоження шкіри, які подаються через спеціальні насадки, процедури глибокого очищення з використанням сироваток для пом’якшення шкіри та зняття запальних процесів, а також процедури глибокого живлення та захисту шкіри. Процедура Hydra Facial триває від 30 до 60 хвилин та не має вікових обмежень. Процес лікування  за американською технологією очищення шкіри Hydra Facial складає від 5 до 10 сеансів в залежності від проблем шкіри.

Який результат?

В результаті проведення процедури Hydra Facial відбувається повне оновлення та омолодження шкіри обличчя та тіла. Вже після першого проходження Hydra Facial пори звужуються, шкіра освітлюється, виглядає молодшою та здоровішою. Крім того, результатом проходження курсу лікування за американською технологією Hydra Facial є відновлення процесу регенерації клітин, завдяки якому усуваються дрібні зморшки та досягається ліфтинг-ефекту. Крім того, Hydra Facial можна проводити, як одноразову процедуру проти чорних цяток, а також як сучасний експрес-метод підтримання здоров’я та краси шкіри.

Замовити процедуру американського гідропілінгу  Hydra Facial Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38