!-- Google Tag Manager (noscript) -->

KART-терапія - це процедура атравматичної чистки з використанням поверхневого пілінгу, на основі папаїну та фруктових кислот. В процедуру входить цілий комплекс різноманітних технік. Однією, з яких, є очищення шкіри за допомогою ультразвуку.

Коли це потрібно?

Kart-терапія рекомендована для жирної та проблемної шкіри. Допомагає у боротьбі з комедонами (чорними цятками), а також вугревими висипаннями та плямами постакне. Додатково перевагою Kart-терапії є її атравматичність.

Який результат?

Kart-терапію рекомендується проводити 4-5 разів з інтервалом 1-2 тижні.

Результат Kart-терапії – це повне усунення косметологічних недоліків та повернення шкірі здорового та сяючого вигляду. Процедура є безболісною, безпечною для здоров’я та ефективною. Вже після першої Kart-терапії пацієнти помічають приємні естетичні зміни.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38