Консультація косметолога

Косметолог – це висококваліфікований спеціаліст, основним завданням якого є точна діагностика стану шкіри, а також визначення сучасних методів догляду за обличчям та тілом. Завдяки своєчасній консультації косметолога можна не тільки швидко вирішити будь-які косметологічні проблеми, але й повернути шкірі молодий та здоровий вигляд. Крім того, саме після консультації експерта пацієнт отримає корисні поради, щодо подальшого правильного догляду за шкірою.

Відвідати лікаря-косметолога рекомендується у випадку підвищеної сухості або надмірному блиску шкіри. Також консультація косметолога є необхідною у випадку появи великої кількості прищів, вугрів або алергічних реакцій. Кваліфікований експерт косметолог у центрі Новодерм не тільки швидко вирішить будь-яку косметологічну проблему, але й порадить ряд засобів по догляду за обличчям в домашніх умовах. Саме завдяки своєчасній консультації косметолога у Львові тепер легко можна зберегти красу, молодість та здоров’я Вашої шкіри.

Результат

Після консультації у кваліфікованого косметолога пацієнт отримує не тільки точну діагностику стану шкіри, але й комплекс порад по догляду за обличчям та тілом. Комплекс догляду залежать від типу та стану шкіри та правильного застосування косметологічних засобів (спеціальних масок, кремів, лосьйонів та олійок). У випадку виникнення косметологічної проблеми, окрім комплексної чистки та застосування засобів по догляду за обличчям косметолог може рекомендувати медикаментозну терапію.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38