Консультація косметолога

Косметолог – це висококваліфікований спеціаліст, основним завданням якого є точна діагностика стану шкіри, а також визначення сучасних методів догляду за обличчям та тілом. Завдяки своєчасній консультації косметолога можна не тільки швидко вирішити будь-які косметологічні проблеми, але й повернути шкірі молодий та здоровий вигляд. Крім того, саме після консультації експерта пацієнт отримає корисні поради, щодо подальшого правильного догляду за шкірою.

Відвідати лікаря-косметолога рекомендується у випадку підвищеної сухості або надмірному блиску шкіри. Також консультація косметолога є необхідною у випадку появи великої кількості прищів, вугрів або алергічних реакцій. Кваліфікований експерт косметолог у центрі Новодерм не тільки швидко вирішить будь-яку косметологічну проблему, але й порадить ряд засобів по догляду за обличчям в домашніх умовах. Саме завдяки своєчасній консультації косметолога у Львові тепер легко можна зберегти красу, молодість та здоров’я Вашої шкіри.

Результат

Після консультації у кваліфікованого косметолога пацієнт отримує не тільки точну діагностику стану шкіри, але й комплекс порад по догляду за обличчям та тілом. Комплекс догляду залежать від типу та стану шкіри та правильного застосування косметологічних засобів (спеціальних масок, кремів, лосьйонів та олійок). У випадку виникнення косметологічної проблеми, окрім комплексної чистки та застосування засобів по догляду за обличчям косметолог може рекомендувати медикаментозну терапію.