Механічна наноперфорація

Механічна наноперфорація – це сучасна альтернатива лазерному омолодженню обличчя. Завдяки даній процедурі відбувається безпечне омолодження шкіри, стимуляція нових колагенових волокон та природнє живлення шкіри обличчя. Процес механічної наноперфорації реалізується за допомогою дерморолера, наносим на шкіру стерильний мезококтейль з вітамінів, амінокислот та мікроелементів, в наслідку чого відбувається стимуляція шкіри.

Симптоми

Механічна наноперфорація – це новітній інструмент для дієвої боротьби зі всіма ознаками старіння у жінок. У випадку наявності мімічних або вікових зморшок, пігментних плям дана процедура є рекомендованою до проведення. Механічна наноперфорація є безпечною, безболісною та не займає багато часу. Вже після першої процедури шкіра отримує потрібний коктейль корисних компонентів, завдяки чому посилюється синтез еластину та колагену.

Методи лікування

Результат

Результатом механічної наноперфорації є поліпшення загального стану шкіри, кількісне зменшення вікових та мімічних зморшок, а також усунення пігментів та рубців. Після проходження процедури шкіра виглядає свіжою, молодою та підтягнутою. Для того, щоб провести дієву механічну наноперфорацію у Львові варто звертатися тільки до висококваліфікованих фахівців. Клініка Новодерм пропонує процедуру механічної наноперфорації на новітньому обладнанні  з гарантією відмінного результату.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38