Пілінг – це один з найпопулярніших способів для швидкого повернення шкірі сяючого та здорового вигляду. Основним завданням пілінгу є оновлення та одночасне глибоке живлення шкіри. В залежності від стану шкіри обличчя обирають хімічний пілінг, ультразвуковий пілінг, аквапілінг або лазерний пілінг.

Косметологічний пілінг  тіла або обличчя рекомендується проводити у випадку зневоднення шкіри, при появі зморшок або висипань, плям постакне, розширених пор, тьмяному кольорі обличчя. Завдяки застосуванню хімічного пілінгу можна не тільки очистити шкіру від відмерлих клітин, але й провести комплексне очищення пор сальних залоз. Хімічний пілінг є безпечним, ефективним та підходить для пацієнтів будь-якої вікової категорії. Лазерний пілінг підійде всіх вище перерахованих проблем шкіри.

Результат

Завдяки професійному косметологічному пілінгу обличчя відбувається миттєве оновлення і одночасне лікування шкіри, в наслідок чого шкіра стає молодою, пружною та сяючою.  Для ефективного та швидкого очищення шкіри проведення процедури пілінгу варто проводити у спеціалізованих косметологічних закладах.

Дерматологічна клініка Новодерм пропонує найсучасніші способи очищення шкіри обличчя на новітньому обладнанні з гарантією якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38