Пілінг – це один з найпопулярніших способів для швидкого повернення шкірі сяючого та здорового вигляду. Основним завданням пілінгу є оновлення та одночасне глибоке живлення шкіри. В залежності від стану шкіри обличчя обирають хімічний пілінг, ультразвуковий пілінг, аквапілінг або лазерний пілінг.

Косметологічний пілінг  тіла або обличчя рекомендується проводити у випадку зневоднення шкіри, при появі зморшок або висипань, плям постакне, розширених пор, тьмяному кольорі обличчя. Завдяки застосуванню хімічного пілінгу можна не тільки очистити шкіру від відмерлих клітин, але й провести комплексне очищення пор сальних залоз. Хімічний пілінг є безпечним, ефективним та підходить для пацієнтів будь-якої вікової категорії. Лазерний пілінг підійде всіх вище перерахованих проблем шкіри.

Результат

Завдяки професійному косметологічному пілінгу обличчя відбувається миттєве оновлення і одночасне лікування шкіри, в наслідок чого шкіра стає молодою, пружною та сяючою.  Для ефективного та швидкого очищення шкіри проведення процедури пілінгу варто проводити у спеціалізованих косметологічних закладах.

Дерматологічна клініка Новодерм пропонує найсучасніші способи очищення шкіри обличчя на новітньому обладнанні з гарантією якості.