Лазерна терапія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Лазерна терапія

Лазерна наноперфорація. Що це?

Даний метод застосовується для омолодження шкіри обличчя, шиї, зони декольте і рук. Всупереч своєї складної назви, принцип дії лазерної наноперфораціі обличчя надзвичайно простий.

Читати далі

Стриї (розтяжки)

Неприємні стрії (розтяжки) виникають переважно в ділянці грудей, живота, бедер, стегон та сідниць. До їх виникнення призводить різке збільшення тканини внаслідок вагітності, зміни гормонального фону організму або різка зміна ваги.

Читати далі

Омолодження рук

Коли зустрічаєш людину, в першу чергу увага звертається на обличчя співрозмовника і його руки. Тому руки по праву вважаються візитною карткою людини. Вони досить точно розповідають про вік, звички і навіть становище в суспільстві.

Читати далі

Шліфування СО2 лазером

Шліфування здатне освіжити шкіру, вирівняти рельєф, надати шкірі природний колір та однорідний тон, сприяє кращій проникливості косметичних чи лікарських речовин, може слугувати підготовкою до інших процедур.

Читати далі

Лікування пігментації

Що таке пігментація шкіри? Пігментація шкіри відбувається під впливом меланоцитів - барвних пігментних клітин. При пігментних дисфункціях відбувається підвищення або навпаки зменшення нормального кольору шкіри

Читати далі

Лазерне лікування Акне

Ефективність лікування вугрової хвороби лазерним випромінюванням обумовлена тим, що метод дозволяє враховувати різні фактори, що впливають на розвиток акне, і перш за все тяжкість самого захворювання на різних його стадіях.

Читати далі

Лазерне видалення судин

Поява судинних сіточок (зірочок) може бути спровоковано генетичною схильністю, порушенням венозного відтоку, хворобами печінки, підвищеним або уповільненим згортанням крові. Судинна сітка виглядає негарно на будь-якій ділянці тіла.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38