!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація дерматолога

Дерматологія – це наука, основним завданням якої є вивчення функціонування та будови шкіри, нігтів або волосся з метою усунення розвитку запальних процесів. Ефективність лікування шкірних захворювань залежить не тільки від кваліфікації лікаря-дерматолога, але й від своєчасного запису на прийом. Після проходження консультації лікаря-косметолога пацієнт отримає точну діагностику захворювання або ж комплекс профілактичних заходів за доглядом за шкірою обличчя та тіла.

Коли це потрібно?

Кваліфікована консультація дерматолога поєднує комплекс методів дослідження, результатом яких є сформований медикаментозний комплекс подальшого лікування запальних процесів шкіри. Процес лікування може бути, як медикаментозного, так і фізіотерапевтичного типу.

Відвідати лікаря дерматолога необхідно у випадку, якщо Ви помітили:

  • Будь-які висипання на шкірі;
  • Свербіж, набряки або почервоніння;
  • Фурункули або гнійничкові западення;
  • Несподівана поява бородавок, родимок з швидкою зміною їх розмірів;
  • Почервоніння або лущення на окремих ділянках шкіри;
  • Мокнучі або запальні ділянки на шкірі;
  • Поява великої кількості вугрів та прищів.

Який результат?

Після проходження консультації пацієнт отримає розгорнуту діагностику стану шкіри, яка підтверджує довідка від дерматолога.

Під час консультації лікар-дерматолог у Львові проводить ретельне дослідження внутрішнього стану шкіри за допомогою спеціального обладнання, після чого пацієнт отримає компетентне заключення про досліджену ділянку шкіри. Як провести точну ранню діагностику шкіри знають дерматологи клініки Новодерм. Професіоналізм та успішне усунення дерматологічних проблем будь-якої складності підтверджують відгуки у Львові від наших клієнтів.

КлінікаНоводерм – це вдалий вибір для швидкого усунення шкірних захворювань у Львові з гарантією якості.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38