Консультація дерматолога

Дерматологія – це наука, основним завданням якої є вивчення функціонування та будови шкіри, нігтів або волосся з метою усунення розвитку запальних процесів. Ефективність лікування шкірних захворювань залежить не тільки від кваліфікації лікаря-дерматолога, але й від своєчасного запису на прийом. Після проходження консультації лікаря-косметолога пацієнт отримає точну діагностику захворювання або ж комплекс профілактичних заходів за доглядом за шкірою обличчя та тіла.

Кваліфікована консультація дерматолога поєднує комплекс методів дослідження, результатом яких є сформований медикаментозний комплекс подальшого лікування запальних процесів шкіри. Процес лікування може бути, як медикаментозного, так і фізіотерапевтичного типу.

Відвідати лікаря дерматолога необхідно у випадку, якщо Ви помітили:

  • Будь-які висипання на шкірі;
  • Свербіж, набряки або почервоніння;
  • Фурункули або гнійничкові западення;
  • Несподівана поява бородавок, родимок з швидкою зміною їх розмірів;
  • Почервоніння або лущення на окремих ділянках шкіри;
  • Мокнучі або запальні ділянки на шкірі;
  • Поява великої кількості вугрів та прищів.

Результат

Після проходження консультації пацієнт отримає розгорнуту діагностику стану шкіри, яка підтверджує довідка від дерматолога.

Під час консультації лікар-дерматолог у Львові проводить ретельне дослідження внутрішнього стану шкіри за допомогою спеціального обладнання, після чого пацієнт отримає компетентне заключення про досліджену ділянку шкіри. Як провести точну ранню діагностику шкіри знають дерматологи клініки Новодерм. Професіоналізм та успішне усунення дерматологічних проблем будь-якої складності підтверджують відгуки у Львові від наших клієнтів.

КлінікаНоводерм – це вдалий вибір для швидкого усунення шкірних захворювань у Львові з гарантією якості.