!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне – це новітній та ефективний спосіб усунення причини проявів вугревої хвороби. Завдяки лазерному лікуванню не тільки ефективно лікується та очищається шкіра без рубців, але й попереджається розширення пор після процедури. Метод полягає у нагріванні ураженої ділянки шкіри з подальшою ліквідацією уражених клітин, бактерій та грибків. Лазерне лікування акне підходить до проведення на будь-якій стадії захворювання.

Коли це потрібно?

Консультація спеціаліста є необхідною у випадку наявності запальних процесів на шкірі обличчя. Після підтвердження діагнозу, необхідно розпочинати курс лазерного лікування, який може поєднуватися з медикаментозною терапією.  При процедурі лазерного лікування акне  використовується місцеве знеболення, тому процедура є практично безболісною для пацієнт та не займає багато часу. Після проходження курсу лікування акне необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря.

Який результат?

Лазерне лікування акне є одним з найдієвіших виборів ліквідації причини захворювання. Вже після першої процедури пацієнт побачить відмінні естетичні зміни. За допомогою безпечного лазерного опромінення усуваються не тільки прояви хвороби, але й відбувається загальне оновлення дерми без рубців. Як результат, після лікування акне лазеромповністю відновлюється нормальна структура шкіри, зменшується ширина пор та ліквідуються застарілі плями.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38