Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне – це новітній та ефективний спосіб усунення причини проявів вугревої хвороби. Завдяки лазерному лікуванню не тільки ефективно лікується та очищається шкіра без рубців, але й попереджається розширення пор після процедури. Метод полягає у нагріванні ураженої ділянки шкіри з подальшою ліквідацією уражених клітин, бактерій та грибків. Лазерне лікування акне підходить до проведення на будь-якій стадії захворювання.

Консультація спеціаліста є необхідною у випадку наявності запальних процесів на шкірі обличчя. Після підтвердження діагнозу, необхідно розпочинати курс лазерного лікування, який може поєднуватися з медикаментозною терапією.  При процедурі лазерного лікування акне  використовується місцеве знеболення, тому процедура є практично безболісною для пацієнт та не займає багато часу. Після проходження курсу лікування акне необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря.

Результат

Лазерне лікування акне є одним з найдієвіших виборів ліквідації причини захворювання. Вже після першої процедури пацієнт побачить відмінні естетичні зміни. За допомогою безпечного лазерного опромінення усуваються не тільки прояви хвороби, але й відбувається загальне оновлення дерми без рубців. Як результат, після лікування акне лазеромповністю відновлюється нормальна структура шкіри, зменшується ширина пор та ліквідуються застарілі плями.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38