Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне – це новітній та ефективний спосіб усунення причини проявів вугревої хвороби. Завдяки лазерному лікуванню не тільки ефективно лікується та очищається шкіра без рубців, але й попереджається розширення пор після процедури. Метод полягає у нагріванні ураженої ділянки шкіри з подальшою ліквідацією уражених клітин, бактерій та грибків. Лазерне лікування акне підходить до проведення на будь-якій стадії захворювання.

Консультація спеціаліста є необхідною у випадку наявності запальних процесів на шкірі обличчя. Після підтвердження діагнозу, необхідно розпочинати курс лазерного лікування, який може поєднуватися з медикаментозною терапією.  При процедурі лазерного лікування акне  використовується місцеве знеболення, тому процедура є практично безболісною для пацієнт та не займає багато часу. Після проходження курсу лікування акне необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря.

Результат

Лазерне лікування акне є одним з найдієвіших виборів ліквідації причини захворювання. Вже після першої процедури пацієнт побачить відмінні естетичні зміни. За допомогою безпечного лазерного опромінення усуваються не тільки прояви хвороби, але й відбувається загальне оновлення дерми без рубців. Як результат, після лікування акне лазеромповністю відновлюється нормальна структура шкіри, зменшується ширина пор та ліквідуються застарілі плями.