Лазерне омолодження

Лазерне омолодження – це сучасний та безпечний метод усунення будь-яких проявів старіння. Процес лазерного омолодження відбувається методом впливу на шкіру імпульсів лазерних промінів завдяки чому досягається швидке усунення мімічних або вікових зморшок або рубців. Лазерне омолодження обличчя реалізується за допомогою новітнього препарату Asclepion MultiPulse, який дозволяє швидко усунути вже присутні вікові зміни.

Лазерне омолодження рекомендується у випадку наявності у пацієнта пігментних плям, фотостаріння, хроностаріння, розширених пор, а також вікових змін будь-якої складності. Процедура омолодження за допомогою лазера також підійде якщо у пацієнта не рівний колір обличчя та проблемна шкіра. Окрім обличчя, лазерне омолодження рекомендується при наявних змінах шкіри рук, шиї та зони декольте. Під час процедури використовується місцеве обезболення, тому процедура є практично безболісною та безпечною для здоров’я пацієнта.

Результат

Результатом лазерного омолодження є здорова та пружна шкіра обличчя, рук або шиї. Вже після першої процедури досягаються перші вражаючі зміни. Саме лазерне омолодження відноситься до найефективніших методів усунення навіть дуже глибоких вікових зморшок. Таким чином, за допомогою лазерних технологій можна швидко та безпечно відновити власну вроду та молодість. Процедура лазерного омолодження не передбачає реабілітації та не займає багато часу.