Лазерне видалення рубців та шрамів

Лазерне видалення рубців чи розтяжок – це якісно новий метод повного відновлення шкіри. Завдяки можливості регулювання ступеню проникнення лазерного променю можна швидко та практично безболісно ліквідувати будь-які ураження тканин. Дана процедура рекомендується не тільки для швидкого лікування післяопераційних рубців та рубців постакне, але й як підготовчий етап шкіри до проведення інших косметологічних процедур.

Лазерна шліфовка обличчя є рекомендованою у випадку, коли в пацієнта виявлені шрами після вітрянки, шрами від прищівабо інші посттравматичні зміниКрім тогоза допомогою лазерного променю молоді мами можуть назавжди позбутися післяпологових розтяжок. Лазерне видалення розтяжок є безпечним, безболісним та не займає багато часу. Перед початком проведення видалення шрамів або лазерного видалення розтяжок варто пройти точну діагностику стану шкіри у лікаря-дерматолога.

Результат

Результатом лікування різних рубців, лікування пігментних плям або стрий є повна їх ліквідація. Крім того, після лазерного видалення стрий нормалізується колір шкіри з можливістю рівномірного засмагання у майбутньому. За допомогою лазерного променю можна швидко та назавжди позбутися будь-яких естетичних недоліків на обличчі. Як позбутися шрамів від прищів, рубців або веснянки та повернути власну привабливість знають кваліфіковані дерматологи клініки Новодерм у Львові.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38