Лазерне видалення рубців та шрамів

Лазерне видалення рубців чи розтяжок – це якісно новий метод повного відновлення шкіри. Завдяки можливості регулювання ступеню проникнення лазерного променю можна швидко та практично безболісно ліквідувати будь-які ураження тканин. Дана процедура рекомендується не тільки для швидкого лікування післяопераційних рубців та рубців постакне, але й як підготовчий етап шкіри до проведення інших косметологічних процедур.

Лазерна шліфовка обличчя є рекомендованою у випадку, коли в пацієнта виявлені шрами після вітрянки, шрами від прищівабо інші посттравматичні зміниКрім тогоза допомогою лазерного променю молоді мами можуть назавжди позбутися післяпологових розтяжок. Лазерне видалення розтяжок є безпечним, безболісним та не займає багато часу. Перед початком проведення видалення шрамів або лазерного видалення розтяжок варто пройти точну діагностику стану шкіри у лікаря-дерматолога.

Результат

Результатом лікування різних рубців, лікування пігментних плям або стрий є повна їх ліквідація. Крім того, після лазерного видалення стрий нормалізується колір шкіри з можливістю рівномірного засмагання у майбутньому. За допомогою лазерного променю можна швидко та назавжди позбутися будь-яких естетичних недоліків на обличчі. Як позбутися шрамів від прищів, рубців або веснянки та повернути власну привабливість знають кваліфіковані дерматологи клініки Новодерм у Львові.