!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне видалення судин

На сьогодні єдиним надійним способом для усунення судин є їх видалення. Для ефективного лікування варикозу застосовують лазерне видалення судин. За допомогою лазерних технологій можна назавжди ліквідувати неестетичні судини на обличчі. Судинну сітку на ногах або варикозне розширення вен на тілі можна позбутися декількома методами в залежності від складності. Перевагою лазерного видалення судин є точний вплив саме на судину без зачіпання прилеглих тканин, таким чином ліквідується причина хвороби з максимальною ефективністю.

Коли це потрібно?

Лазерне видалення судин є рекомендованим у випадку підтвердження діагнозу таких захворювань, як : купероз, дифузійна еритема або розацеа. За допомогою лазерного променю також можна швидко та безболісно ліквідувати судинні зірочки або  венозні сіточки. Лазерне лікування варікозу не рекомендується проводити при захворюваннях шкіри, при цукровому діабеті, онкологічних хворобах та під час вагітності. Процедура не потребує госпіталізації пацієнта.

Який результат?

Результатом лазерного лікування варікозу є повне усунення естетичних недоліків на тілі або обличчі. Процедура лікування варікозу у Львові є безпечною, безболісною та не займає багато часу. Курс комплексного лікування та лазерного видалення судин становить від 1-10 процедур в залежності від складності хвороби. Як лікувати варікоз з гарантією відмінного результату знають спеціалісти львівської клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38