Лазерне видалення судин

На сьогодні єдиним надійним способом для усунення судин є їх видалення. Для ефективного лікування варикозу застосовують лазерне видалення судин. За допомогою лазерних технологій можна назавжди ліквідувати неестетичні судини на обличчі. Судинну сітку на ногах або варикозне розширення вен на тілі можна позбутися декількома методами в залежності від складності. Перевагою лазерного видалення судин є точний вплив саме на судину без зачіпання прилеглих тканин, таким чином ліквідується причина хвороби з максимальною ефективністю.

Лазерне видалення судин є рекомендованим у випадку підтвердження діагнозу таких захворювань, як : купероз, дифузійна еритема або розацеа. За допомогою лазерного променю також можна швидко та безболісно ліквідувати судинні зірочки або  венозні сіточки. Лазерне лікування варікозу не рекомендується проводити при захворюваннях шкіри, при цукровому діабеті, онкологічних хворобах та під час вагітності. Процедура не потребує госпіталізації пацієнта.

Результат

Результатом лазерного лікування варікозу є повне усунення естетичних недоліків на тілі або обличчі. Процедура лікування варікозу у Львові є безпечною, безболісною та не займає багато часу. Курс комплексного лікування та лазерного видалення судин становить від 1-10 процедур в залежності від складності хвороби. Як лікувати варікоз з гарантією відмінного результату знають спеціалісти львівської клініки Новодерм.