Лазерний пілінг

Лазерний пілінг – це один з найбільш ефективних способів омолодження та очищення шкіри обличчя. За допомогою лазерних технологій можна ліквідувати не тільки пігментні плями або вугреві висипання, але й позбутися застарілих рубців та глибоких зморшок. Процес лазерного пілінгу відбувається методом проникнення лазерного променю в шкіру обличчя або ураженої ділянки тіла. Як результат, відбувається лазерна шліфовка шкіри з гарантією усунення косметичних недоліків.

Лазерна шліфовка обличчя є рекомендованою у випадку наявності рубців, дрібних та глибоких зморшок або при пігментації. Дана процедура омолодження також рекомендується для глибокого очищення шкіри при надмірному розширенні пор. Лазерний пілінг є безпечним для здоров’я, швидким у реалізації та повністю безболісним. Завдяки відмінним результатом та ряду переваг дана процедура омолодження користується значним попитом серед жінок та дівчат США та країн Європи.

Результат

Результатом лазерного пілінгу є омолоджена та чиста шкіра без зморшок, пігментних плям та рубців. Завдяки використанню новітніх технологій MultiPulse можна керувати рівнем проникнення променю у шкіру, що дозволяє проводити ефективне лікування будь-яких захворювань. Ціни на лазерну шліфовку шкіри залежать від складності ураження. Замовити лазерну шліфовку обличчя по доступній ціні та насолодитися відмінним результатом Ви можете просто зараз, відвідавши клініку Новодерм.