!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерний пілінг

Лазерний пілінг – це один з найбільш ефективних способів омолодження та очищення шкіри обличчя. За допомогою лазерних технологій можна ліквідувати не тільки пігментні плями або вугреві висипання, але й позбутися застарілих рубців та глибоких зморшок. Процес лазерного пілінгу відбувається методом проникнення лазерного променю в шкіру обличчя або ураженої ділянки тіла. Як результат, відбувається лазерна шліфовка шкіри з гарантією усунення косметичних недоліків.

Коли це потрібно?

Лазерна шліфовка обличчя є рекомендованою у випадку наявності рубців, дрібних та глибоких зморшок або при пігментації. Дана процедура омолодження також рекомендується для глибокого очищення шкіри при надмірному розширенні пор. Лазерний пілінг є безпечним для здоров’я, швидким у реалізації та повністю безболісним. Завдяки відмінним результатом та ряду переваг дана процедура омолодження користується значним попитом серед жінок та дівчат США та країн Європи.

Який результат?

Результатом лазерного пілінгу є омолоджена та чиста шкіра без зморшок, пігментних плям та рубців. Завдяки використанню новітніх технологій MultiPulse можна керувати рівнем проникнення променю у шкіру, що дозволяє проводити ефективне лікування будь-яких захворювань. Ціни на лазерну шліфовку шкіри залежать від складності ураження. Замовити лазерну шліфовку обличчя по доступній ціні та насолодитися відмінним результатом Ви можете просто зараз, відвідавши клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38