Лазерна наноперфорація

Лазерна наноперфорація – це новітній метод комплексного омолодження обличчя та тіла. Особливістю лазерної наноперфорації є м’який та поступовий вплив на клітки шкіри за допомогою лазера без термічного ушкодження. Таким чином, процедура підходить не тільки для омолодження обличчя, але й для шиї та зони декольте. Процедура реалізується за допомогою спеціальної насадки за допомогою якої лазерний промінь розподіляється на безліч мікро променів, які сприяють омолодженню шкіри.

Наноперфорація є рекомендованою не тільки для загального омолодження шкіри, але й для ліквідації вугревих висипань, рубців  та пігментних плям. Процедура також рекомендується у випадку неоднорідного кольору обличчя та при розширені пор. У складі комплексної програми омолодження, наноперфорація дозволяє усунути, як мімічні, так і сильні вікові зморшки. Крім того, наноперфорація є чудовим вибором проти провисань у зоні декольте або при наявності післяпологових розтяжок.

Результат

Результатом проходження процедури лазерної наноперфорації є комплексне омолодження обличчя. Вже після першої процедури усуваються зморшки, підтягується рельєф обличчя та зникають рубці. Процедура є безпечною та не залишає на шкірі слідів. Вплив лазерного променя  може проводитися на будь-які ділянці шкіри та не займає багато часу. Для того, щоб лазерна наноперфорація була ефективним методом омолодження її проведення варто довіряти тільки кваліфікованим спеціалістам.