Лазерна наноперфорація

Лазерна наноперфорація – це новітній метод комплексного омолодження обличчя та тіла. Особливістю лазерної наноперфорації є м’який та поступовий вплив на клітки шкіри за допомогою лазера без термічного ушкодження. Таким чином, процедура підходить не тільки для омолодження обличчя, але й для шиї та зони декольте. Процедура реалізується за допомогою спеціальної насадки за допомогою якої лазерний промінь розподіляється на безліч мікро променів, які сприяють омолодженню шкіри.

Наноперфорація є рекомендованою не тільки для загального омолодження шкіри, але й для ліквідації вугревих висипань, рубців  та пігментних плям. Процедура також рекомендується у випадку неоднорідного кольору обличчя та при розширені пор. У складі комплексної програми омолодження, наноперфорація дозволяє усунути, як мімічні, так і сильні вікові зморшки. Крім того, наноперфорація є чудовим вибором проти провисань у зоні декольте або при наявності післяпологових розтяжок.

Результат

Результатом проходження процедури лазерної наноперфорації є комплексне омолодження обличчя. Вже після першої процедури усуваються зморшки, підтягується рельєф обличчя та зникають рубці. Процедура є безпечною та не залишає на шкірі слідів. Вплив лазерного променя  може проводитися на будь-які ділянці шкіри та не займає багато часу. Для того, щоб лазерна наноперфорація була ефективним методом омолодження її проведення варто довіряти тільки кваліфікованим спеціалістам.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38