!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазерне шліфування

Шліфування СО2 лазером - це найсучасніший метод омолодження шкіри обличчя та тіла, основним завданням якого є усунення рубців та розтяжок. Завдяки використанню інноваційної технології досягається швидке лікування стрий, зморшок або глибоких рубців. Вже після проходження першої лазерної процедури можна повернути шкірі пружність, вирівняти тон шкіри та підготувати шкіру для проведення інших косметологічних процедур.

Коли це потрібно?

Лазерна шліфовка обличчя є необхідною, якщо у пацієнта спостерігається нерівний рельєф, неоднорідний колір обличчя, рубці, зморшки або стриї. Лазерну шліфовку шкіри можна проводити у профілактичних цілях для надання шкірі пружного, молодого та свіжого вигляду. Крім того, саме шліфування СО2 лазером дозволяє повністю усунути післяпологові розтяжки. У випадку наявності глибоких посттравматичних рубців варто обирати фракційне лазерне шліфування шкіри.

Який результат?

Головною перевагою шліфування СО2 лазером є можливість повністю відновити естетичну красу шкіри з гарантією безпечності для здоров’я пацієнта. За допомогою фракційного лазерного шліфування обличчя можна усунути не тільки зморшки або рубці, але й неестетичні наслідки юнацького акне. Результатом фракційного фототермолізу є повна ліквідація стриї. Пройти діагностику та замовити  лазерну шліфовку шкіри по доступній ціні – це просто з львівською клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38