Подологія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Подологія

Хто такий подолог?

Подолог - це фахівець в області подології. Фахівець, який займається лікуванням, діагностикою та профілактикою захворювань стоп людини. Крім того, це лікар з медичною освітою є професійним майстром по апаратному педикюру.

Читати далі

Лікувальний педикюр

Апаратний лікувальний педикюр явище для України досить нове, проте, ця процедура вже давно і успішно використовується у всьому світі. Ви більше не захочете повертатись до обрізного педикюру!

Читати далі

Подофікс – метод корекції врослого нігтя

Застосування методу «Podofix» дозволяє швидко і безболісних відчуттів для клієнта вирішити проблему врослого нігтя. Також рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, при схильності нігтів до скручування та косметичній корекції нігтів.

Читати далі

Апаратний манікюр

Руки - це важливий елемент нашого іміджу. Руки з неакуратно підпиляними нігтями або задирками, облупленим лаком або занадто широкою кутикулою, здатні нанівець звести всі Ваші старання з підтримання привабливості та шарму.

Читати далі

Огрубіння шкіри стопи

Тема огрубіння шкіри стоп актуальна для всіх. Жінкам хочеться носити босоніжки і відкриті туфельки, чоловіки ж надають цьому менше значення, але дискомфорт та біль, які виникають при огрубінні шкіри стоп, неприємні нікому.

Читати далі

Синдром діабетичної стопи

Діабетична стопа - одне з найпоширеніших та важких ускладнень цукрового діабету. Плазмоліфтинг єдиний безпечний натуральний метод який покращує живлення та відновлення тканин, та дозволяє уникнути ампутації.

Читати далі

Профілактика грибкових уражень

Грибкове ураження шкіри діагностують у світі чи не у кожного третього. Розвиток грибка провокує й те, що ми відносимося до догляду за стопами досить легковажно. Недотримання правил особистої гігієни — один з найважливіших і найпоширеніших чинників.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38