Грибкові захворювання нігтів

Оніхомікоз – це грибкове захворювання, яке найчастіше уражає пацієнтів з пошкодженими нігтями, травмами нігтів в анамнезі, любителів тісного взуття, при підвищеній пітливості, при деяких дерматозах. Це створює косметичний дефект. Заразитися грибком можна в таких поширених місцях як басейн, сауна, лазня, під час носіння чужої шкарпетково-панчішної білизни і, навіть, на сеансі педикюру.

Оніхомікоз — це захворювання, яке проявляється зміною кольору, потовщенням, відшаруванням від нігтьового ложа та деформацією нігтьової пластини.
Попри те, що нелікований оніхомікоз є інфекційним захворюванням, багато пацієнтів не визнають зміни нігтьової пластинки патологічним, тому за медичною допомогою тривалий час не звертаються і займається самолікуванням. Інфекція поширюється на всю нігтьову пластину та уражає кілька чи всі нігті. Ігнорування хвороби може призвести до втрати нігтя і поширення інфекції на сусідні шкірні покриви. Потовщення нігтів можуть створювати дискомфорт чи навіть больові відчуття при носінні взуття.

В чому полягає лікування оніхомікозу? Спосіб та тривалість лікування залежить від багатьох факторів. У клініці “НОВОDЕРМ” лікар-подолог при призначенні лікувальної терапії враховує давність захворювання, ступінь патології, вираженість проявів. Для лікування оніхомікозів використовують системні антимікотики, зовнішню терапію з видаленням нігтьової пластини або її частини, комбіновану терапію, а також лазеротерапію. Терміни і кратність застосування курсів лікування є різна і залежить від локалізації та вираженості процесу. Комбінована терапія демонструє більш суттєвий терапевтичний ефект та скорочує терміни лікування.

Оніхомікоз – заразне захворювання, схильне до частих рецидивів, тому слід дотримуватися важливих профілактичних правил: не ходити босоніж в басейні, спортивних залах; виконувати педикюр в салонах з якісною дезінфекцією обладнання; стежити за чистотою та пітливістю ніг.
Варто звернути увагу, що джерелом повторного зараження грибковою інфекцією є взуття, тому його рекомендується викинути або провести дезінфекцію спеціальними засобами.

Результат

Якісний результат — це правильно підібраний метод лікування та профілактика повторної появи захворювання. У МЦ “НОВОDЕРМ” кваліфіковані лікарі мають великий досвід лікування оніхомікозу, спрямованого, в першу чергу, на виявлення причин появи захворювання та призначення ефективної і дієвої терапії індивідуально для кожного пацієнта.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38