!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лікувальний педикюр

Лікувальний педикюр – це комплекс спеціальних процедур, основним завданням яких є лікування захворювання стоп. До основних уражень шкіри стоп відносяться гіперкератоз, мікоз, тріщини стоп, вростання нігтів, відсутність, деформація нігтьової пластини, а також стрижневий мозоль. В залежності від медичних показань обирається вид лікувального педикюру. Основним завданням лікувальної процедури для ніг є відновлення ділянок стоп. Завдяки лікувальній процедурі можна виправити ті дефекти, які не можливо усунути методами косметичного педикюру.

Коли це потрібно?

Лікувальний педикюр призначається у випадку не правильного росту нігтів, при надмірній сухості та тріщинах стоп, при гіперкератозі, при діагностуванні грибкового ураження, а також при наявності мозолів, відсутності нігтьової пластини та вростанні нігтів. Окрім лікування та профілактики захворювань стоп, кваліфікований спеціаліст після огляду призначає ряд косметологічно-лікувальних засобів по догляду за шкірою ніг. Процес лікувального педикюру є безболісним та корисним, як у профілактичних, так і в лікувальних цілях.

Який результат?

Результатом лікувального педикюру є повне відновлення шкіри стоп. В залежності від ступеня ураження шкіри залежить кількість необхідних процедур лікування. Після проходження курсу лікувального педикюру досягається повне відновлення шкіри стоп та нігтьової пластини. Засоби, які застосовуються під час лікувального педикюру дозволяють швидко усунути будь-які тріщини, грибки та мозолі, а також попередити вірогідність їх проявів у майбутньому.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38