!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лікування мозолів

На сьогодні мозолі на стопах є однією з найактуальніших проблем, причиною появи якої є надмірні навантаження на ноги, а також не правильно обране взуття, невикористання ортопедичних устілок. Для того, щоб позбавитися мозолів застосовують, як народні методи, так і косметологічні процедури. Під час лікування мозолів особливу увагу слід приділити спеціальним косметичним кремам, мазям та оліям, які пом’якшують уражену ділянку шкіри. У випадку наявності великих мозолів їх варто видалити азотом або електрокоагулятором.

Коли це потрібно?

Лікування мозолів є необхідним при перших проявах ураження стопи. У випадку якщо пацієнт не розпочинає лікування, мозоль може не тільки збільшитися у розмірах, але й призвести до сильного болю. Професійне видалення мозолю дозволить повністю усунути причину новоутворення та попередить ймовірність проявів захворювання в майбутньому. Видалення мозолів у поєднанні з засобами догляду за шкірою стоп забезпечить збереження довготривалого результату.

Який результат?

Результатом косметологічного лікування та видалення мозолів є повернення естетичної привабливості та здоров’я шкірі стоп. Після курсу лікування шкіра є більш зволоженою м’якою, чистою та здоровою. Для того, щоб видалити мозолі за допомогою сучасних методів необхідно звертатися до кращих фахівців. Клініка Новодерм пропонує експрес-лікування мозолів по доступній ціні з гарантією відмінного результату.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38