Сухість стоп (тріщини)

Суха шкіра ніг, яка супроводжується тріщинами, може бути як самостійною проблемою, так і симптомом певних захворювань. Найчастіше причиною таких процесів є неякісне або тісне взуття, внаслідок чого виникають потертості. Потовщення шкіри може виникати і на фоні різних захворювань. Наприклад, при псоріазі, мікозах стоп, цукровому діабеті, гормональному дисбалансі, деформаціях стопи та пальців.

Першими проявами цієї проблеми є сухість, потовщення та ороговілість ділянки шкіри, внаслідок чого під тиском власної ваги у людини починають з’являтися невеликі тріщини. Якщо не лікувати, з часом ця проблема може прогресувати і тріщини будуть ставати все глибшими. Як результат, виникає біль при ходьбі, а інколи рани починають кровоточити.

Будь-які дефекти шкіри на стопах – це привід звернутися до лікаря, щоб визначити чи це проблема косметична чи медична. Від цього залежить і спосіб лікування. Часто проблема полягає у неправильному догляді за стопами. В домашніх умовах догляд зводиться до стоншення і розм’якшення затверділого шару на п’ятах. Це тривалий процес, який вимагає регулярності і терпіння. Використання зволожуваних засобів без цих процедур неефективне. Оскільки, через товстий твердий шар шкіри зволожувальний засіб не буде належно діяти. Розм’якшити затверділий шар на стопах можна за допомогою теплих содових ванн та пілінгів.

Використання жорстких, абразивних інструментів для очищення стоп не є правильним вибором. Багато людей користуються пемзою, через що утворюються задирання, які ще більше сприяють утворенню тріщин. Після використання гладких, неабразивних полірувальних засобів необхідно змащувати шкіру на стопах спеціальними живильними засобами для пом’якшення та зволоження шкіри. Принципом лікування тріщин на стопах у клініці “НОВОDЕРМ” є виявлення і усунення причин, використання домашніх засобів в поєднанні з правильним доглядом і повноцінним зволоженням.

Результат

МЦ “НОВОDЕРМ” – це сучасна клініка, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісний сервіс та кваліфіковані спеціалісти, які допоможуть зробити шкіру на ногах гладкою, м’якою і доглянутою без усіляких слідів надмірної сухості і лущення.