!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лікування тріщин на стопах

Лікування тріщини на стопах – це довготривалий процес, який складається з спеціальних косметологічних процедур та точної діагностики шкіри стопи. Причинами виникнення тріщин можуть бути, як грибкові ураження чи судинні захворювання, так і порушений обмін речовин, неправильний догляд за ногами чи невірно обране взуття. Для того, щоб усунути тріщини на стопах застосовуються спеціальні лікувальні ванни, а також компреси з вазилину або оливкової олії.

Коли це потрібно?

Розпочати процес лікування тріщин стоп рекомендується одразу після перших проявів ураження. Для того, щоб метод лікування був ефективним необхідно пройти точну діагностику та визначити причину захворювання. У випадку наявності гастриту, цукрового діабету або при порушення ендикринної системи косметологічні процедури слід поєднювати з медикаментозним лікування. Крім того необхідно уникати надмірні навантаження на ноги та обирати тільки зручне та натуральне взуття.

Який результат?

Результатом правильного лікування тріщин на стопах є повне усунення проявів захворювання. Комплекс косметичних процедур у поєднанні з медикаментозною терапією гарантовано усунуть лущення та тріщини, як на стопах, так і між пальцями ніг. Отримати кваліфіковану консультацію лікаря з ретельним оглядом шкіри стопи Ви зможете, звернувшись в спеціалізовану  дерматологічну клініку Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38