!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Педикюр при синдромі діабетичної стопи

Одним з найпоширеніших ускладнень цукрового діабету є «діабетична стопа». Особливістю даного ураження є порушення циркуляції крові та втрата нервової чутливості, в наслідку чого уражена шкіра довго не заживає та гноїться. Для того, щоб під час чистки шкіри не травмувати пацієнта необхідно проводити спеціалізований педикюр. Педикюр при синдромі діабетичної стопи передбачає ювелірну обробку ураженої ділянки шкіри спеціальними негострими приладами та індивідуально підібраними косметичними засобами.

Коли це потрібно?

Педикюр при синдромі діабетичної стопи є необхідним, як у профілактичних, так і в лікувальних цілях. Шкіра при виявлені цукрового діабету є зневодненою, нагадує пергаментний папір та потребує особливого догляду. Саме тому під час педикюру необхідно не тільки застосовувати пом’якшувальні косметологічні засоби, але й спеціалізоване обладнання. Педикюр при синдромі діабетичної стопи є безболісним та при застосуванні професійного обладнання безпечним для здоров’я.

Який результат?

Після проведення діабетичного педикюру пацієнт відчуває значне полегшення під час ходи, а шкіра виглядає більш зволоженою та м’якою. Завдяки використанню спеціального обладнання вирішуються будь-які шкірні ураження, викликані цукровим діабетом, та попереджається розвиток шкірних захворювань майбутньому. Після проведення педикюру при синдромі діабетичної стопи пацієнт отримує рекомендації від лікаря, щодо подальшого догляду за шкірою стоп в домашніх умовах.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38