!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Пілінг стоп – це сучасний метод боротьби з ороговівшими клітинами шкіри. Завдяки професійному пілінгу досягається ефект гладкої та м’якої шкіри стоп. Саме вірно обраний пілінг дозволяє попередити появу тріщин та проявів шкірних захворювань ніг. Одним з найефективніших способів догляду за шкірою ніг є кислотний пілінг. Під час кислотного пілінгу застосовуються альфа-гідрокислоти, які пом’якшують та ефективно очищують дерму.

Коли це потрібно?

Пілінг стоп рекомендується, як у лікувальних, так і профілактичних цілях. Завдяки пілінгу відбувається оновлення та живлення шкіри, зникає лущення та попереджається поява тріщин. Пілінг стоп рекомендується також у комплексі лікування захворювань ніг та спрямований на пом’якшення та живлення стоп. Процес пілінгу, як кислотного, так і класичного є безболісними та не шкідливими для здоров’я. У поєднанні з косметологічними засобами догляду за ногами досягається стійкий, відмінний ефект.

Який результат?

Після проведення пілінгу стоп шкіра виглядає помітно м’якшою та зволоженою. У випадку наявності тріщин відбувається їх значне зменшення та лікування. Також пілінг стоп є рекомендованим у профілактичних цілях для усунення надмірної кількості ороговівши клітин шкіри. Для того, щоб пілінг стоп був ефективним та лікувальним вибором його проведення варто довіряти тільки професіоналам. Клініка Новодерм пропонує професійний пілінг стоп з використанням високоякісних косметологічних засобів. Для кращого ефекту потрібно провести декілька процедур та застосовувати правильно підібрані засоби для домашнього догляду.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38