!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Протезування нігтьової пластини

Протезування нігтьової пластини – це сучасний метод вирішення неестетичності нігтя. Завдяки сучасній методики протезування нігтів можна не тільки швидко вирішити проблеми поперечного розшарування або часткової відсутність нігтя, але й підвищеної ламкості нігтьової пластини. Крім того, саме завдяки медичному протезуванню виправляється напрямок росту нігтя. Після процедури протезування досягається естетично привабливий ефект здорового нігтя.

Коли це потрібно?

Протезування нігтів є рекомендованим у випадку значної травматичності або відсутності нігтя, розшаруванню, вростанню та зміні напрямку росту. Завдяки професійному протезуванню нігтьової пластини не тільки усуваються неестетичні недоліки, але й знімаються болючі відчуття, які не рідко є наслідком врослого або хворого нігтя. Процедура є безболісною, повністю безпечною для здоров’я та не займає багато часу.

Який результат?

Результатом протезування нігтьової пластини є отримання естетично привабливого кінцевого результату. Після протезування виправляється ніготь, міняється його форма та напрям росту, а також надається природній колір та блиск. Протезована нігтьова пластина за зовнішнім виглядом та товщиною ніяк не відрізняється від здорового, натурального нігтя. Отримати консультацію лікаря подолога та пройти професійне протезування нігтьової пластини у Львові, Ви зможете звернувшись у клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38