!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Спортивна подологія

Спортивна подологія – це результат надмірних фізичних навантажень на стопи ніг, які не рідко виникають у професійних спортсменів. Основними причинами проявів хвороби є утворення мозолів, міхурів та інфікування шкіри стоп. У випадку підтвердження наявності інфекції необхідно розпочати термінове лікування. Лікування спортивної подології передбачає не тільки зміну спортивного взуття, але й ряд косметологічних заходів та, в окремих випадках, медикаментозне лікування.

Коли це потрібно?

Звернутися до лікаря необхідно у випадку подразнення, свербіння або наявності будь-яких новоутворень. Під час тренувань, стопи не отримують потрібний рівень живлення, в наслідок чого шкіра стає більш сухою та схильною до уражень. Після проходження огляду лікар діагностує причину хвороби з подальшим планом лікування. Зазвичай, лікування спортивної подології складається з застосування комплексу косметологічних процедур та кремів, які спортсмен може використовувати в домашніх умовах.

Який результат?

Результатом правильного лікування спортивної подології є не тільки усунення хвороби, але й профілактика її проявів в майбутньому. Завдяки рекомендаціям лікаря-подолога, пацієнт отримує перелік ефективних косметологічних засобів для догляду за шкірою стоп перед та під час тренувань. Отримати точну діагностику стану шкіри стоп з правильним курсом подальшого лікування Ви зможете, звернувшись до кваліфікованих спеціалістів клініки Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38