!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Зміцнення нігтьової пластини

Лікування ламких нігтів – це довготривалий процес, який передбачає не тільки правильне харчування та прийом комплексу вітамінів, але й застосування спеціальних засобів по догляду за шкірою рук та нігтьової пластини. Процес зміцнення нігтів розпочинається з вибору правильного крему, масла, покриття для нігтів та живильного спрею для кутикул. Крім того, необхідно до складу щоденного раціону додати рибу, сир, горіхи, фрукти, овочі та злаки.

Коли це потрібно?

Зміцнення нігтьової пластини є необхідним у випадку ламкості, плям або смужок на нігтях. Будь яке лікування застосовується лише після повного обстеження у дерматолога. В період лікування слід особливу уваги звернути на склад миючих засобів для посуду та рідини для зняття лаку. Під час миття посуду необхідно завжди застосовувати рукавички, попередньо змастити шкіру рук спеціальним відновлюючим кремом. Для зміцнення нігтів також рекомендується приймати вітаміни та мікроелементи, в склад яких входить кальцій та вітамін Д.

Який результат?

Результатом правильного харчування, вибору професійної косметики по догляду за шкірою рук та нігтів є поступове відновлення нігтьової пластини. Обираючи такі засоби для росту нігтів, як ліпосол, відбувається відновлення міцності та довжини ураженого нігтя, а застосування пантенолу є ефективним для живлення кутикул. Отримати консультацію експерта та пройти ретельний огляд нігтьової пластини Ви зможете просто зараз, звернувшись до кваліфікованих лікарів клініки Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38