Школа косметології

У сучасному світі пропагується здоровий спосіб життя, тому попит на послуги кваліфікованого косметолога зі знанням своєї справи значно виріс. Отже, на сьогоднішній день потрібно більше кваліфікованих фахівців у цій галузі.

У нашому центрі навчитися основам мистецтва косметології при бажанні може кожна людина, незалежно від початкових здібностей , без будь-яких обмежень за освітою та віком.

Тут Ви отримаєте базові знання з основ: анатомії, фізіології, будови шкіри (поглиблено), які напряму пов'язані зі станом організму та станом шкіри, яка відображає стан здоров’я людини.

+38 (097) 0670303

У програму навчання також входять, різні види масажу та техніки їх виконання, види епіляції, апаратна косметологія, лікування целюліту, корекція фігури, гігієнічні та лікувально-косметичні процедури та багато іншого , що буде корисним та цікавим для кожного, адже шкіра є відображенням стану здоров’я організму.

Косметолог – професор краси!

Візит до справжнього спеціаліста повинен нести не лише красу, а й задоволення, відпочинок, заряд позитивних емоцій. Для цього потрібно грамотно реалізовувати послуги, добре володіти навичками, постійно вдосконалювати свої знання про ринок продукції, нові методики та психологію спілкування з клієнтом. Саме цьому пропонуємо навчитись у навчально-медичному центрі «Персона Люкс Україна»!

Викладачами у навчально-медичному центрі «Персона Люкс Україна», є практикуючі спеціалісти високого рівня.

Перевагою навчального центру є ознайомлення з практичною косметологією на базі клінік «Персона-Люкс» та «Новодерм», які працюють у цій сфері уже 17 років але й надалі постійно удосконалюють свою професійну майстерність.

Базовою програмою навчального центру є застосування бездоганного поєднання теорії та практики, безліч інноваційних прийомів по догляду за обличчям та тілом, можливість закріпити це все на практиці: 70% занять є практичними, де для процедур використовуються сучасні косметологічні засоби та сучасне обладнання провідних виробників.

Отже, в курс входить:
– теоретична частина навчання
– практична частина навчання
– забезпечення професійною косметикою та усіма розхідними матеріалами
– відпрацювання на моделях
– семінари та майстер класи різних представників професійних косметичних ліній
– ознайомлення з роботою медичних центрів “НОВОDЕРМ” та “Персона-Люкс”.

Наша школа випускає висококласних професіоналів, які працюють в провідних клініках, салонах не тільки Львова а й всієї України та за її межами.

Наша краса – здоров’я! Здоров’я – наш успіх!

Телефон для довідок: +38 (097) 067 0303 (viber/telegram)

Офіційний сайт

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Форма зв‘язку

Вкажіть як до Вас звертатись:

Контактний номер телефону:

Електронна пошта:

Ваше звернення:

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38