Біорезонансна діагностика Oberon

Біорезонансна діагностика – це сучасний метод комплексної комп’ютерної діагностики організму людини, який проводиться на інноваційному апараті Oberon. Особливістю діагностики Oberon є ретельне обстеження організму людини на клітинному рівні з метою визначення наявності захворювань або вірусів, які є присутніми в організмі. Процедура біорезонансного обстеження Oberon передбачає програмний збір інформації про стан і роботу систем та органів Пацієнта з вибором необхідних лікарських засобів для лікування захворювань.

Біорезонансна діагностикаOberon є рекомендованою для виявлення або спростування наявності захворювання органів з складанням плану ефективного курсу лікування у відповідності до особливостей організму людини. Крім того, дана методика дозволяє виявити початкові та глибинні зміни в функціонуванні органів. Саме завдяки методу біорезонансної діагностикиOberon, можна побачити перші стадії змін структур клітин і атомів, які провокують зміни в гемостазі організму та можуть стати причиною розвитку нових захворювань.  Таким чином, діагностика Oberon є рекомендованою, як для комплексного обстеження та встановлення точного діагнозу, так і для передбачення можливого розвитку нових уражень.

Результат

Результатом проходження біорезонансного обстеженняOberon є отримання точної інформації про повний стан організму Пацієнта з планом подальшого лікування. В базу даних апаратного комплексу Oberon вже занесені всі параметри патологічних процесів і провокаторів захворювань. Як результат, апарат обстежує організм людини та порівнює отримані дані з наявним набором параметрів в базі даних. У випадку збігу, фіксується наявність захворювання в Пацієнта. Після проходження обстеження Пацієнту надається письмовий висновок, який складається з графічного кольорового зображення органів, списку виявлених  діагнозів про наявні захворювання та точний підбір ефективних препаратів для лікування хвороб.

Записатися на біорезонанстну діагностикуOberonу Львові Ви можете вже сьогодні у Медичному Центрі «Новодерм».