Біорезонансна діагностика Oberon

Біорезонансна діагностика – це сучасний метод комплексної комп’ютерної діагностики організму людини, який проводиться на інноваційному апараті Oberon. Особливістю діагностики Oberon є ретельне обстеження організму людини на клітинному рівні з метою визначення наявності захворювань або вірусів, які є присутніми в організмі. Процедура біорезонансного обстеження Oberon передбачає програмний збір інформації про стан і роботу систем та органів Пацієнта з вибором необхідних лікарських засобів для лікування захворювань.

Біорезонансна діагностикаOberon є рекомендованою для виявлення або спростування наявності захворювання органів з складанням плану ефективного курсу лікування у відповідності до особливостей організму людини. Крім того, дана методика дозволяє виявити початкові та глибинні зміни в функціонуванні органів. Саме завдяки методу біорезонансної діагностикиOberon, можна побачити перші стадії змін структур клітин і атомів, які провокують зміни в гемостазі організму та можуть стати причиною розвитку нових захворювань.  Таким чином, діагностика Oberon є рекомендованою, як для комплексного обстеження та встановлення точного діагнозу, так і для передбачення можливого розвитку нових уражень.

Результат

Результатом проходження біорезонансного обстеженняOberon є отримання точної інформації про повний стан організму Пацієнта з планом подальшого лікування. В базу даних апаратного комплексу Oberon вже занесені всі параметри патологічних процесів і провокаторів захворювань. Як результат, апарат обстежує організм людини та порівнює отримані дані з наявним набором параметрів в базі даних. У випадку збігу, фіксується наявність захворювання в Пацієнта. Після проходження обстеження Пацієнту надається письмовий висновок, який складається з графічного кольорового зображення органів, списку виявлених  діагнозів про наявні захворювання та точний підбір ефективних препаратів для лікування хвороб.

Записатися на біорезонанстну діагностикуOberonу Львові Ви можете вже сьогодні у Медичному Центрі «Новодерм».

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38