Консультація терапевта

Терапевт – це висококваліфікований спеціаліст, основним завданням якого є виявлення та комплексне лікування різних внутрішніх захворювань. Саме завдяки своєчасній діагностиці та скеруванні до потрібного, вузькопрофільного фахівця відбувається діагностування, попередження та усунення причин захворювань. Сучасним методом визначення наявності або відсутності захворювання є комп’ютерна діагностика Оберон, яка дозволяє швидко та точно провести діагностування всіх систем органів та встановити точний діагноз.

Звернення до лікаря терапевта рекомендується при потребі встановлення точного діагнозу, а також у випадку наявності наступних захворювань:

  • Простудні захворювання;

До найпоширеніших простудних захворювань, які лікує терапевт відносять  грип, легку застуду, ГРЗ та ГРВІ.

  • Захворювання серцево-судинної системи;

Найпоширенішими хворобами з даної категорії є гіпертонія та серцева недостатність.

  • Захворювання легенів та бронхів;

До таких захворювань відносять пневмонію, бронхіт, бронхіальну астму та дихальну недостатність.

  • Хронічна втома;
  • Шлункові захворювання;

До таких хвороб відносять вірусний гепатит В і С, хронічний та гострий холецистит, хронічний та гострий панкреатит, гастрит.

  • Ниркові захворювання;
  • Захворювання спини та суглобів;
  • Захворювання, які пов’язані з порушеннями обміну речовин.

Результат

Діяльність терапевта полягає у первинному прийомі, комп’ютерній діагностиці та в призначені ефективного курсу лікування. Крім того, терапевт надає консультації та координує в процесі лікування.

Результатом роботи терапевта є визначення діагнозу захворювання з програмним підтвердженням точності результатів дослідження. В залежності від встановленого після проведення комп’ютерної діагностики діагнозу, терапевт може, як визначити план ефективного лікування, так і скерувати до вузькопрофільного фахівця.

Клініка дерматології «Новодерм» – це професійні консультації терапевта у Львові, сучасна комп’ютерна діагностика «Оберон» з точним встановленням діагнозу та тільки доступні ціни.