Трихологія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Трихологія

Алопеція

Алопеція або простіше кажучи облисіння, захворювання, що призводять до повного або часткового випадіння, або порідіння волосся в певних областях голови або тулуба. У чоловіків часто спостерігається тотальне випадання волосся, у жінок порідіння.

Читати далі

Ультрасучасна іспанська методика активної регенерації волосся Regenera®

Чоловіки, і жінки часто стикаються з проблемою втрати волосся. Це може бути як симптомом якого-небудь захворювання, так і самим захворюванням. Для тих, хто не бажає прощатися з волоссям, або повернути втрачене - Regenera Activa.

Читати далі

Мезотерапія волосся у Львові

Умови життя сучасної людини найчастіше виявляються згубними для її організму і зокрема для її волосся. Волосся починає рідшати, тьмяніти, випадати і т. д.
Мезотерапія волосся: зупинить випадіння, збільшить густоту, поліпшить якість волосся?

Читати далі

Діагностика шкіри голови та волосся

Свербіж, печіння, потоншення і випадання волосся, симптоми захворювань волосся і шкіри голови, лякають багатьох наших пацієнтів. В більшості випадків проблеми можна розв'язати, важливо лише вчасно опинитися на прийомі у трихолога.

Читати далі

Випадіння волосся

Сучасний склад води, неякісні шампуні, екологія негативно впливають на стан шкірного покриву голови і стан волосся. Трихолог встановить причини виникнення негативного стану вашого волосся, допоможе усунути причини не тільки зовні, але і зсередини.

Читати далі

Здорова шкіра голови

Здорова шкіра голови - головний секрет красивого волосся! Ніякими найдорожчими шампунями не можна зробити волосся красивим, якщо є якісь внутрішні захворювання шкіри голови, які вимагають якісного і своєчасного лікування.

Читати далі

Сухість і ламкість волосся

У чому основна причина ламкості волосся? Як запобігти цій проблемі та коли починати своєчасне лікування? Пам'ятайте, що волосся живиться зсередини і стан вашого організму відбивається на його стані. Спочатку потрібно усунути причини.

Читати далі

Лазеротерапія при випадінні волосся

Сьогодні лазерне лікування волосся є однією з самих ефективних процедур, яка активізує ріст волосся, відновлює їх структуру, допомагає вилікуватися від алопеції (облисіння) та захворювань шкіри голови, що у наш час зустрічаються досить часто.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38