!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Діагностика шкіри голови та волосся (Трихоскан)

Сьогодні, випадіння волосся у жінок – це одна з найпоширеніших проблем, яка вимагає, точної діагностики та подальшого комплексного лікування причини хвороби. Для того, щоб віднайти основні причини випадіння волосся застосовують інноваційний прилад трихоскан. За допомогою даного приладу можна провести найретельніше обстеження, результатом якого є встановлення типу шкіри голови, типу волосся, а також дослідження ступеню ураженої волосини.

Коли це потрібно?

Провести діагностику шкіри голови та волосся необхідно у випадку, якщо пацієнт помічає випадіння волосся, лущення, свербіння та запалення. Одним з найдієвіших методів лікування випадіння волосся у жінок є мезотерапія. Дана процедура допоможе не тільки позбутися випадіння волосся, але й прискорить фази росту нових волосин. У поєднанні з медикаментозною терапією дана процедура забезпечить швидке вирішення будь-який проблем з волоссям.

Який результат?

Під час діагностики шкіри голови та волосся можна визначити:

  • Тип шкіри голови та волосся;
  • Розмір волосяного фолікула;
  • Щільність волосся;
  • Підтвердити наявність або відсутність хвороби.

Після обстеження лікар призначає найдієвіший варіант подальшого лікування або профілактики. Замовити трихоскан-діагностику та назавжди вирішити проблеми випадіння волосся у чоловіків, дітей або випадіння волосся у жінок Ви зможете вже сьогодні, звернувшись до експертів клініки Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38