!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Фототерапія волосистої частини голови

Фототерапія волосяної частини голови – це революційний метод усунення дерматологічних захворювань шкіри голови. Завдяки ультрафіолетовому опроміненню ураженої ділянки шкіри голови досягається експрес-лікування таких шкірних уражень, як псоріаз, себорейний дерматит, вогнищева алопеція, нейродерміт або вітиліго. Вузькопрофільна фототерапія дозволяє повністю усунути причину хвороби та спрямована на комплексне лікування ураженої ділянки волосяної частини голови.

Коли це потрібно?

У випадку рясного випадіння волосся, почервоніння, лущення або довготривалих запальних процесів шкіри голови необхідно звернутися до лікаря для точної діагностики. У випадку виявлення шкірного захворювання на волосистій ділянці голови рекомендується застосування вузькопрофільної фототерапії. Завдяки поступовому ультрафіолетовому опроміненню ураженої ділянки шкіри досягається інтенсивне, безболісне та безпечне лікування.

Який результат?

Результатом фототерапії волосистої частини голови є повне усунення проявів хвороби. Після проходження курсу досягається зупинка випадіння волосся, відбувається стимуляція росту нових волосяних фолікулів та попереджається можливий розвиток хвороби в майбутньому. Пройти курс фототерапії та ліквідувати причину дерматологічного захворювання волосистої частини голови Ви можете вже сьогодні, записавшись до фахівця клініки Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38