!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація Трихолога

Консультація трихолога передбачає ретельне обстеження шкіри голови з метою встановлення причини захворювання. Завдяки кваліфікованій консультації лікаря пацієнт має можливість дізнатися причину випадіння волосся, діагностувати стан шкіри голови, а також отримати вірний курс для подальшого лікування себорейного дерматиту у випадку його підтвердження. Окрім ретельного огляду проблемної ділянки шкіри консультація трихолога передбачає подальше направлення на аналізи.

Коли це потрібно?

Консультація лікаря трихолога є рекомендованою у випадку наявності запальних процесів на шкірі голови, рясного випадіння волосся, свербіння та почервоніння окремих ділянок шкіри. Після огляду, пацієнт зможе отримати діагностику захворювання та курс подальшого медикаментозного або косметологічного лікування. У випадку наявності у пацієнта лабораторних досліджень, лікар проводить дерматологічну оцінку результатів аналізів.

Який результат?

Результатом проходження консультації у лікаря-трихолога є точний висновок про наявність або відсутність певної хвороби. У випадку підтвердження діагнозу, лікар призначає, як медикаментозне лікування та засоби догляду за волоссям, так і спеціальні косметологічні процедури. Пройти діагностику шкіри голови та волосся у Львові та отримати вірні результати обстеження Ви зможете звернувшись до лікарів-трихологів клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38