Консультація Трихолога

Консультація трихолога передбачає ретельне обстеження шкіри голови з метою встановлення причини захворювання. Завдяки кваліфікованій консультації лікаря пацієнт має можливість дізнатися причину випадіння волосся, діагностувати стан шкіри голови, а також отримати вірний курс для подальшого лікування себорейного дерматиту у випадку його підтвердження. Окрім ретельного огляду проблемної ділянки шкіри консультація трихолога передбачає подальше направлення на аналізи.

Консультація лікаря трихолога є рекомендованою у випадку наявності запальних процесів на шкірі голови, рясного випадіння волосся, свербіння та почервоніння окремих ділянок шкіри. Після огляду, пацієнт зможе отримати діагностику захворювання та курс подальшого медикаментозного або косметологічного лікування. У випадку наявності у пацієнта лабораторних досліджень, лікар проводить дерматологічну оцінку результатів аналізів.

Результат

Результатом проходження консультації у лікаря-трихолога є точний висновок про наявність або відсутність певної хвороби. У випадку підтвердження діагнозу, лікар призначає, як медикаментозне лікування та засоби догляду за волоссям, так і спеціальні косметологічні процедури. Пройти діагностику шкіри голови та волосся у Львові та отримати вірні результати обстеження Ви зможете звернувшись до лікарів-трихологів клініки Новодерм.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38