Консультація Трихолога

Консультація трихолога передбачає ретельне обстеження шкіри голови з метою встановлення причини захворювання. Завдяки кваліфікованій консультації лікаря пацієнт має можливість дізнатися причину випадіння волосся, діагностувати стан шкіри голови, а також отримати вірний курс для подальшого лікування себорейного дерматиту у випадку його підтвердження. Окрім ретельного огляду проблемної ділянки шкіри консультація трихолога передбачає подальше направлення на аналізи.

Консультація лікаря трихолога є рекомендованою у випадку наявності запальних процесів на шкірі голови, рясного випадіння волосся, свербіння та почервоніння окремих ділянок шкіри. Після огляду, пацієнт зможе отримати діагностику захворювання та курс подальшого медикаментозного або косметологічного лікування. У випадку наявності у пацієнта лабораторних досліджень, лікар проводить дерматологічну оцінку результатів аналізів.

Результат

Результатом проходження консультації у лікаря-трихолога є точний висновок про наявність або відсутність певної хвороби. У випадку підтвердження діагнозу, лікар призначає, як медикаментозне лікування та засоби догляду за волоссям, так і спеціальні косметологічні процедури. Пройти діагностику шкіри голови та волосся у Львові та отримати вірні результати обстеження Ви зможете звернувшись до лікарів-трихологів клініки Новодерм.