!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лазеротерапія при випадінні волосся

Лазеротерапія – це інноваційний спосіб лікування випадіння волосся у жінок. Процедура лазеротерапії реалізується за допомогою новітнього діодного гребінця, який прискорює стимуляцію волосяних фолікул. Під час лазеротерапії відбувається не тільки загальне зміцнення кожної волосяної цибулини та живлення волосся, але й покращується циркуляція крові в шкірі голови. Як результат, після проходження лазеротерапії повністю зупиняється випадіння волосся.

Коли це потрібно?

Основними причинами випадіння волосся є стресова напруга, несприятливі кліматичні умови або неправильний спосіб життя. Лазеротерапія рекомендується, як при перших ознаках випадіння волосся, так і, як складова довготривалого курсу лікування застарілої хвороби.

Сьогодні, лазеротерапія призначається для лікування випадіння волосся у дітей, у жінок та у чоловіків. Дана процедура відмінно поєднується з будь-якою медикаментозною терапією, і є ефективною та безпечною для здоров’я.

Який результат?

З появою лазерного гребінця можна швидко вирішити проблеми випадіння волосся в жінок з гарантією довготривалого результату. Після проходження лазерної процедури досягається бажаний ріст, густина та блиск волосся. Як результат, волосся є здоровим, красивим та зовсім не випадає.

Отримати кваліфіковану відповідь на питання «Що робити при випадінні волосся» та пройти курс лазеротерапії Ви зможете вже сьогодні, звернувшись в клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38