Лікування жирної / сухої шкіри голови

Проблема сухої або жирної шкіри голови часто зустрічається як у жінок, так і у чоловіків. Наявність лупи є проявом надмірно сухої шкіри і може призвести до серйозних ускладнень і наслідків, які вилікувати буде важче. Жирне волосся - це наслідок надлишкового виділення шкірного сала. Наявність жирного волосся може бути і наслідком цілого ряду досить серйозних загальних захворювань.Тому, дуже важливо попередити такого роду проблеми, або вилікувати їх на ранній стадії розвитку.

Симптоми

Ознаками сухої шкіри голови є відчуття свербіння, лущення, потреба у митті голови не частіше одного разу на тиждень. Дуже суха шкіра проявляється виразним лущенням, мікротріщинами, свербежем та розчухами. Причинами появи цих симптомів є регулярне фарбування, сушіння феном, укладки та інших агресивних процедур. Крім цього, суха шкіра голови може бути симптомом деяких захворювань, наприклад, атопічного дерматиту, псоріазу, себорейного дерматиту та інших.

Найбільш поширена причина жирного волосся – рясне виділення шкірного сала. Кількість і якість шкірного сала залежать від загального стану організму (особливо ендокринної та нервової систем, травного тракту), статі і віку, супутніх захворювань. Надлишкову жирність шкіри посилюють хронічні інфекції, гіповітаміноз (особливо А і С), вживання великої кількості солодкої і жирної їжі, а також забруднення шкіри.
При жирній шкірі голови спостерігається підвищена жирність волосся, зменшення еластичності шкіри, а також з`являються жовтуваті лусочки та можуть утворюватися комедони і вугрові висипи.

Методи лікування

Найкращим методом лікування є запобігання захворювання та його наслідків. Зберегти волосся можна при своєчасному зверненні до лікаря-трихолога. Спеціаліст зможе визначити причину, що призвела до випадіння волосся, скерувати на додаткове обстеження при потребі, підібрати індивідуальне і комплексне лікування та домашній догляд, який потребує саме ваше волосся.

Результат

Запорукою красивого волосся є здорова шкіра голови. Чому з цією проблемою вам варто звернутися у МЦ “НОВОDЕРМ”. Перш за все, у нашій клініці працюють компетентні трихологи, які преш ніж призначати лікування, визначають причини, які провокують розвиток захворювання. По-друге, лише індивідуальний підхід до кожного клієнта у призначенні дієвого лікування буде запорукою успішного результату.