!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Мезотерапія – це сучасний метод для експрес-лікування випадіння волосся. Основним завданням мезотерапії є нормалізація роботи сальних залоз, відновлення структури та функції шкіри голови, а також лікування причини випадіння волосся. Як результат, після проходження даної процедури відбувається стимуляція росту нових волосин та призупиняється їх випадіння. Процес мезотерапії реалізується методом ін’єкцій з індивідуально підібраного коктейлю препаратів, які вводяться до фолікул волосин.

Коли це потрібно?

Мезотерапія волосся є рекомендованою, якщо пацієнт помітив ламкість, випадіння або зупинку росту волосяного фолікула. Курс мезотерапії у Львові становить до десяти процедур, після проходження яких ефект слід зберігати за допомогою спеціально розробленої підтримуючої терапії. У випадку не виявлення хвороби шкіри голови, мезотерапію можна проводити в профілактичних цілях для збереження сили та краси волосся.

Який результат?

Після проходження мезотерапії волосся не тільки помітно покращується структура та збільшується кількість волосся, але й нормалізуються процеси  живлення та мікроциркуляції. Як результат, волосся є здоровим, сильним та блискучим. Ефективність мезотерапії підтверджують відгукивід задоволених клієнтів. Замовити процедуру мезотерапії у Львові по не дорогій ціні – це просто з дерматологічною клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38