PRP – терапія (плазмоліфтинг)

PRP терапія – це якісно нове рішення для відновлення росту волосся. Процес плазмоліфтингу полягає у заборі крові пацієнта з подальшим фракційним діленням крові, після чого плазма мезотерапевтичним методом вводиться у зону алопеції. Таким чином, відбувається пробудження «сплячих» фолікул волосся, активація росту капілярів та загальне омолодження клітин шкіри. Плазмоліфтинг є безболісним, безпечним та ефективним методом, який підтверджують ряд наукових досліджень.

Симптоми

PRP терапія рекомендується під час лікування сухої або жирної себореї,  дифузної алопеції, андрогенної алопеції та запальних процесів шкіри. У випадку, коли Ви помітили рясне випадіння волосся, свербіння, лущення або почервоніння окремих ділянок шкіри голови необхідно терміново звертатися до лікаря. В залежності від стану шкіри варто обирати курс лікування, який зазвичай складає від 3 до 6 процедур.

Методи лікування

Результат

Результатом PRP терапії є повна зупинка випадіння волосся вже через тиждень після проведення першої процедури. Після проведення плазмоліфтингу зникає суха та жирна себорея, нормалізується робота сальних залоз, та відновлюється стрімкий ріст нового волосся. Для того, щоб провести PRP терапію у Львові варто звертатися тільки до професіоналів. Клініка Новодерм пропонує революційну PRP терапію з гарантією відновлення росту волосяного фолікула та подальший консультаційний супровід.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38