Рубцева алопеція

Рубцева алопеція – порідіння волосся, причинами якого є травми будь-якого характеру. Це, в свою чергу, призводить до психологічних травм.

Причини

Наслідками появи рубцевої алопеції є фізичні травми, опіки, обмороження, хірургічне втручання. Деякі травми є дуже важкими, внаслідок яких повністю та безповоротно руйнуються волосяні фолікули. Менш складні ушкодження – якщо не знищили волосяний фолікул, то безпосередньо вплинули на його структуру.

Варто зазначити, що будь-який фолікул є надзвичайно чутливим і будь-який фізичний вплив може негативно вплинути на його роботу, наприклад, знизити його активність.
Захворювання часто розвивається внаслідок постійного стягнення, наприклад, тугих зачісок, хімічного випрямлення волосся, плетіння.

Методи лікування

Перш ніж призначити терапію, лікар має оглянути ділянки, на яких відсутнє волосся. Необхідно з’ясувати чи є в ділянці фолікули, і наскільки вони пошкоджені. Після важких травм, скоріш за все звичайний медикаментозний метод буде мало дієвим, або й неефективним. Тому, щоб повернути рівномірний волосяний покрив проводять трансплантації та екстракції фолікулярної одиниці.

Результат

Для того, щоб повернути розкішне густе волосся, а разом з тим, і впевненість у собі, достатньо лише звернутися до фахових трихологів клініки “НОВОDЕРМ”. Щоб впоратися з рубцевою алопецією, спершу, необхідно зробити ретельну діагностику ділянки, і вже на основі цього, визначати ефективні методи лікування.