Трансплантація волосся, бороди та брів

Пересадка волосся у жінок і у чоловіків – це ефективний спосіб вирішення проблеми з андрогенним і рубцевим облисінням. Ця процедура являє собою процес переміщення донорських волосяних фолікул з місць, де їх ріст є в більшій кількості, в місця їх відсутності.

Причини

Часткове облисіння може бути наслідком багатьох причин, проте найчастіше це пов’язано з генетичним фактором та внаслідок травм чи опіків. Операція з трансплантації волосся користується великим попитом як у чоловіків, так і у жінок. Будучи стійким до чоловічого гормону, пересаджене волосся добре приживається і росте протягом усього життя. Слід зазначити, що відновити волосяний покрив при андрогенному облисінні можна лише за допомогою трансплантації.

Методика трансплантації

В клініці “НОВОDЕРМ” проводять пересадку методом FUE та методом FUT. Волосся підбирається по товщині, розподіляється густота і вибирається природний напрямок росту волосся, в результаті воно виглядає абсолютно природно та доглянуто. Крім того, за допомогою трансплантації можна відновити волосся не лише голови, але й брів та бороди.
Найголовніше — процедура не залишає видимих шрамів. Важливо — відсутність болю як під час процедури (завдяки місцевій анестезії), так і після операції.

Результат

Завдяки сучасному обладнанню та високому професіоналізму фахівців клініки “НОВОDЕРМ” можна позбутися естетичного недоліку, адже пересаджене волосся абсолютно неможливо відрізнити. До кожного пацієнта використовуємо індивідуальний підхід. Ми підбираємо метод трансплантації, який необхідний саме Вам та є найбільш результативним.