Вогнищева алопеція

Вогнищева алопеція - аутоімунне захворювання, яке безпосередньо пов'язане з Т-лімфоцитами. Це такий стан, при якому організм в цілях захисту помилково атакує волосяні фолікули. Як результат, спричиняє випадіння волосся.

Симптоми

Місцем випадіння волосся зазвичай є голова або борода. Проявляється появою локальних вогнищ облисіння округлої форми з чіткими межами. Шкіра в зоні ураження незмінена, волосяні фолікули збережені. По периферії вогнища волосся, яке візуально здається здоровим, знаходиться на стадії хвороби, що прогресує, тому виривається без особливих зусиль.

Вогнищева алопеція зустрічається однаково як у жінок, так і у чоловіків, найчастіше розвивається у віці від 5 до 40 років.Перебіг захворювання є непередбачуваним і дуже часто випадки відрізнаються один від одного.

Методи лікування

На сьогодні єдиним способом лікування вогнищевої алопеції є зупинення аутоімунних процесів, які призводять до випадіння волосся. У боротьбі з хворобою має застосовуватися індивідуальний підхід. Лікар може призначити кортикостероїди, в поєднанні з місцевою терапією та імунотерапією.

Результат

Вогнищева алопеція – це серйозне аутоімунне захворювання, яке не можна ігнорувати. Його проявом є не лише зовнішні ознаки, а й серйозні приховані причини, які могли спровокували таку реакцію організму. У МЦ “НОВОDЕРМ”, компетентні дерматологи не лише допоможуть зупинити захворювання, а й виявити головні причини випадіння волосся. Прогресивне та інноваційне лікування, сучасний підхід до вирішення проблеми зможуть повернути здоров’я, зовнішню красу та впевненість у собі.