Вогнищева алопеція

Вогнищева алопеція - аутоімунне захворювання, яке безпосередньо пов'язане з Т-лімфоцитами. Це такий стан, при якому організм в цілях захисту помилково атакує волосяні фолікули. Як результат, спричиняє випадіння волосся.

Симптоми

Місцем випадіння волосся зазвичай є голова або борода. Проявляється появою локальних вогнищ облисіння округлої форми з чіткими межами. Шкіра в зоні ураження незмінена, волосяні фолікули збережені. По периферії вогнища волосся, яке візуально здається здоровим, знаходиться на стадії хвороби, що прогресує, тому виривається без особливих зусиль.

Вогнищева алопеція зустрічається однаково як у жінок, так і у чоловіків, найчастіше розвивається у віці від 5 до 40 років.Перебіг захворювання є непередбачуваним і дуже часто випадки відрізнаються один від одного.

Методи лікування

На сьогодні єдиним способом лікування вогнищевої алопеції є зупинення аутоімунних процесів, які призводять до випадіння волосся. У боротьбі з хворобою має застосовуватися індивідуальний підхід. Лікар може призначити кортикостероїди, в поєднанні з місцевою терапією та імунотерапією.

Результат

Вогнищева алопеція – це серйозне аутоімунне захворювання, яке не можна ігнорувати. Його проявом є не лише зовнішні ознаки, а й серйозні приховані причини, які могли спровокували таку реакцію організму. У МЦ “НОВОDЕРМ”, компетентні дерматологи не лише допоможуть зупинити захворювання, а й виявити головні причини випадіння волосся. Прогресивне та інноваційне лікування, сучасний підхід до вирішення проблеми зможуть повернути здоров’я, зовнішню красу та впевненість у собі.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38