Випадіння волосся різного походження

Алопеція – це випадіння волосся, яке призводить до його порідіння або повного зникнення на певних ділянках голови. Випадіння волосся є природним фізіологічним процесом. Людина втрачає 50-100 волосин щодня, що є нормальним станом. Адже, ознакою нормальної життєдіяльності волосяного фолікула є той процес, коли на місці, де випала волосина через певний період часу виростає нова. Проте, якщо ж втрата волосся відбувається надто інтенсивно і ви зауважили надмірне випадіння волосся, потрібно негайно звернутися до лікаря-трихолога, щоб з’ясувати, що могло викликати випадіння.

Причини

Найчастішою формою алопеції є андрогенетична алопеція, яка зустрічається у 95% всіх випадків. Це захворювання волосся, при якому спостерігається підвищене випадіння волосся, пов’язане з порушенням регуляції функції волосяного фолікула статевими гормонами. Андрогенетична алопеція може спостерігатися як у чоловіків, так і у жінок.

Також зустрічається і дифузне випадіння волосся, яке може бути викликано кількома специфічними причинами (ендокринні захворювання, приймання певних лікарських засобів, інфекційні захворювання, стрес, порушення харчування).

Методи лікування

Зберегти волосся можна при своєчасному зверненні до лікаря-трихолога. Немає єдиного підходу у лікуванні облисіння. Важливо визначити причину, що призвела до випадіння волосся, скерувати на додаткове обстеження при потребі. Після цього, лікар-трихолог може підібрати індивідуальне і комплексне лікування та домашній догляд, який потребує саме ваше волосся.

Результат

Найефективнішим результатом лікування є попередження втрати волосся, або лікування на ранніх стадіях. МЦ “НОВОDЕРМ” – це сучасний підхід до лікування складних форм алопеції під супроводом кваліфікованих трихологів. Тут вам підберуть найефективніший метод лікування, щоб знову повернути розкішне та густе волосся. Адже алопеція – це не вирок, а проблема з якою можуть впоратися у клініці “НОВОDЕРМ”.