PRP в гінекології

У медичній практиці PRP успішно використовуються вже близько 20 років в різних областях медицини, в тому числі і в гінекології. PRP терапія ефективна і безпечна - тромбоцитарну плазму отримують з крові пацієнта, забезпечуючи повну біосумістність.

Позначки:

Сьогодні це один з найбільш популярних способів стимуляції регенеративних процесів. В гінекології PRP (Platelet-Rich Plasma – плазма збагачена тромбоцитами) працює як високоефективний біологічний стимулятор процесів регенерації. Фактори росту, що знаходяться в тромбоцитах, мають фізіологічне походження, тому роблять цей метод безпечним.

Процедура рекомендується для зволоження і підвищення тонусу великих і малих статевих губ, піхви. Внутрішньотканинний метод введення збагаченої тромбоцитами плазми (PRP) пацієнта. Плазма (рідка частина крові) – справжня комора елементів: білків, вітамінів, мінералів, гормонів, ферментів, що мають потужний омолоджуючий ефект. У процесі приготування препарату для плазмоліфтинга вона ще додатково збагачується власними тромбоцитами.

 PRP – терапія дозволяє:

• відновити мікрофлору піхви;

• прискорити загоєння і оновлення стінок після перенесених операцій;

• прискорити відновлення пружності;

• відновити еластичність та чутливість слизової після пологів;

• відновити слизову після хронічних запальних захворювань;

• усунути сухість;

• це профілактика симптомів дефіциту статевих гормонів в періменопаузальному періоді.

Після курсу PRP не лише проявляється ефект косметичного омолодження зовнішніх статевих органів, але й активізується захисна система шкірних покривів, запускається пришвидшене загоєння і відновлення тканин. Це призводить до значного покращення якості життя, сексуальної чутливості і підвищення лібідо. Відразу після процедури пацієнт може повернутися до свого повсякденного способу життя.