PRP в гінекології

У медичній практиці PRP успішно використовуються вже близько 20 років в різних областях медицини, в тому числі і в гінекології. PRP терапія ефективна і безпечна - тромбоцитарну плазму отримують з крові пацієнта, забезпечуючи повну біосумістність.

Позначки:

Сьогодні це один з найбільш популярних способів стимуляції регенеративних процесів. В гінекології PRP (Platelet-Rich Plasma – плазма збагачена тромбоцитами) працює як високоефективний біологічний стимулятор процесів регенерації. Фактори росту, що знаходяться в тромбоцитах, мають фізіологічне походження, тому роблять цей метод безпечним.

Процедура рекомендується для зволоження і підвищення тонусу великих і малих статевих губ, піхви. Внутрішньотканинний метод введення збагаченої тромбоцитами плазми (PRP) пацієнта. Плазма (рідка частина крові) – справжня комора елементів: білків, вітамінів, мінералів, гормонів, ферментів, що мають потужний омолоджуючий ефект. У процесі приготування препарату для плазмоліфтинга вона ще додатково збагачується власними тромбоцитами.

 PRP – терапія дозволяє:

• відновити мікрофлору піхви;

• прискорити загоєння і оновлення стінок після перенесених операцій;

• прискорити відновлення пружності;

• відновити еластичність та чутливість слизової після пологів;

• відновити слизову після хронічних запальних захворювань;

• усунути сухість;

• це профілактика симптомів дефіциту статевих гормонів в періменопаузальному періоді.

Після курсу PRP не лише проявляється ефект косметичного омолодження зовнішніх статевих органів, але й активізується захисна система шкірних покривів, запускається пришвидшене загоєння і відновлення тканин. Це призводить до значного покращення якості життя, сексуальної чутливості і підвищення лібідо. Відразу після процедури пацієнт може повернутися до свого повсякденного способу життя.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38