Інтимне одкровення

Сучасна молодь більш розкута, ніж попередні покоління. Як наслідок, молоді люди раніше починають статеве життя і частіше займаються сексом все з новими партнерами, збільшуючи ризик заразитися інфекційним захворюванням.

Позначки:

Суспільство стало більш відкритим до того, що колись вважалося «непристойним». Фотографії «ню» активно використовуються в рекламі модних брендів взуття, одягу, парфумерії. У прокат виходять фільми з еротичні сценами. Люди орієнтуються на героїв часу, слідують їм, намагаються удосконалювати своє тіло, в тому числі геніталії.

Естетична гінекологія – наймолодше напрямок сучасної естетологіі. Вона об’єднує дві великі галузі – естетичну медицину і гінекологію.

Жінці завжди було важливо відчувати себе бажаною і красивою в очах партнера. Але не менш важливо, щоб краса була функціональною. Тому естетична гінекологія в глибокому розумінні цього слова – «відтворення гармонії».
Ще одна причина популярності естетичної гінекології – жінки після повторних пологів в більшості випадків потребують відновлення своєї сексуальності.

В Україні інтимна пластична хірургія з’явилася тільки в кінці минулого століття. Сьогодні інтимна пластика може позбавити від багатьох проблем, як чоловіків, так і жінок. Всі ці операції спрямовані на усунення зовнішніх дефектів і на поліпшення якості сексуального життя.

Вікових рамок немає.

Найбліш популярні процедури:
🍃 для відновлення обсягу великих і малих статевих губ (Лабіопластика) або усунення їх асиметрії;
🍃 для корекції вікових змін;
🍃 при генітальному інфантилізмі (недостатній розвиток зовнішніх статевих ознак);
🍃 при зниженні пружності і тонусу шкіри;
🍃 для посилення сексуальних відчуттів;
🍃 при усуненні наслідків пологів і травм промежини.

Серед переваг Новодерму – комплексний підхід. 

Головне не бояться та не соромитися, але і не гнатися за модою і низькою ціною. Пам’ятати, що естетична гінекологія – прерогатива в першу чергу гінекологів. Відновити правильну анатомію, функцію, а, значить гармонію і жіночу сексуальність, під силу тільки професійному гінекологу.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38