Консультація дерматолога у Львові

Причин, що викликають захворювання шкіри, величезна кількість. Різноманітні віруси та інфекції, а також різні хвороби внутрішніх органів. Розібратися в цьому і отримати консультацію дерматолога ви можете, звернувшись до фахівця.

Позначки:

У центрі дерматології та косметології Новодерм, Ви можете отримати ґрунтовну консультацію лікаря. Усі процедури відбуваються під наглядом лікарів-дерматологів.

Дерматолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою різних захворювань шкіри, волосся і нігтів. У Новодерм працюють дерматологи вищої категорії, кандидати та доктори наук. Якщо вам дійсно потрібен кращий дерматолог у Львові, необхідно записатися до фахівця в Новодерм.

Для точного аналізу та ефективного лікування принесіть із собою Вашу історію хвороб. Історія хвороб, має важливе значення для хорошої дерматологічної консультації, лікарю важливо знати про всі Ваші алергії, минулі операції, усі поточні ліки та дозування, а також сімейний анамнез захворювань і станів. Допомагаючи лікарю, ви можете уникнути небажаної процедурної взаємодії. Надайте перелік ваших медичних або косметичних проблем лікарю при першій зустрічі.

Лікар повинен знати, чому ви тут.  Чим швидше й чіткіше ви сформулюєте свої симптоми, тим більше часу буде в лікаря на те, щоб обговорити з вами різноманітні варіанти лікування.

При який симптомах потрібно звертатись до лікаря-дерматолога?

– шкіряні висипи, почервоніння, свербіж, зміна пігментації;

– сухість та лущення;

– дефекти шкіри (постакне, судинні сітки, темні круги під очима тощо);

– поява новоутворень (папіломи, фурункули, гематоми, бородавки, лишай, герпес);

– поява судинних зірочок на ногах;

– раптова поява родимок, зміна їх розміру, кольору;

– набряк шкіри;

– опік чи обмороження тканин;

– випадіння волосся, поява лупи;

– підвищене потовиділення;

– поява паразитів на шкіряному та волосяному покривах;

– псоріаз.

Красива, здорова шкіра – наше багатство, предмет гордості, відображення внутрішнього стану організму. Здорову шкіру характеризує нормальний стан її форми і функції. При появі патологічного шкірного процесу виникає погіршення загального стану, свербіж, больові відчуття, а також проблеми естетичного характеру. Однак шкіра має дивовижну здатність адаптуватися і відновлюватися після ушкоджень, але за умови своєчасного обстеження і лікування.