Лазерна наноперфорація. Що це?

Даний метод застосовується для омолодження шкіри обличчя, шиї, зони декольте і рук. Всупереч своєї складної назви, принцип дії лазерної наноперфораціі обличчя надзвичайно простий.

За допомогою спеціальної насадки лазерний промінь ділиться на безліч активних нанопроменів, які інтенсивно стимулюють роботу глибинних тканин шкірного покриву (при цьому верхній шар практично не пошкоджується). Результатом такого впливу є підвищене вироблення колагену і еластину, що відповідають за збереження гладкості і пружності. Універсальність представленого способу регенерації полягає в можливості його застосування для будь-якого типу шкіри, а також на всіх ділянках обличчя і тіла (включаючи ніжну зону навколо очей, шию, декольте і т. д.).

Суть методики

Під лазерною наноперфорацією мається на увазі вплив на шкіру за допомогою вузьконаправленного лазерного пучка, в результаті якого утворюється величезна кількість наноканалів, що сприяє стимуляції власних відновлювальних здібностей шкіри.

Використання спеціальної насадки дозволяє «дробити» лазерний промінь на мікропромінь, при цьому вплив на шкіру відбувається тільки на певній ділянці, а не на всій поверхні шкірного покриву. Лазер, впливаючи на глибокі дермальні шари, запускає процес активного утворення колагену. За рахунок цього досягається ефект ліфтингу: поступово зникають зморшки, шкіра помітно розгладжується, підтягується, виглядає молодою і здоровою.

Для посилення ефекту омолодження лазерну наноперфорація рекомендується поєднувати з процедурами мезотерапії або біоревіталізації.

Кому рекомендується лазерна наноперфорація? 

Лазерну наноперфорація рекомендується робити тим, хто бажає позбутися від зморшок, судинних «зірочок», підвищеної пігментації, постакне, розширених пор, а також розтяжок.

Переваги лазерної наноперфораціі

• Процедура проводиться амбулаторно.
• Час процедури 15-20 хвилин.
• Зміни видно вже після першого сеансу. Надалі зморшки поступово зникають, пори звужуються, структура шкіри поліпшується, відбувається наростання ефекту омолодження. Протягом декількох місяців можна спостерігати позитивну динаміку в зміні шкіри.
• Метод є щадним. Після процедури шкіра може злегка почервоніти. Зазвичай подібний дискомфорт проходить через 2-3 дня.
• В даний час лазерна наноперфорація вважається унікальною технологією, завдяки якій можна отримати вражаючий ефект омолодження, заснований на здатності шкіри до самостійного відновлення і оновлення.

Зверніть увагу, що для того щоб виправдати очікування після процедури, і не погіршити ситуацію, спровокувавши появу судинних сіточок, наноперфорацію варто проводити лише у кваліфікованого спеціаліста під наглядом лікаря!