Лазерне видалення гемангіом та ангіом

Гемангіома або ангіома - доброякісна судинна пухлина. Ось уже понад 15 років лазерна медицина успішно справляється з цими ворогами краси і здоров'я. Треба відзначити, що нічого кращого й ефективнішого сучасна медицина поки що не придумала.

Застосування лазерної коагуляції у лікуванні доброякісних утворень шкіри дозволяє досягти повного їх видалення при мінімальному пошкодженні навколишніх тканин, без утворення рубця і практично не впливає на працездатність.

Вказаний ефект досягається завдяки тому, що під дією високо інтенсивного лазерного випромінювання навколишнім тканинам завдається мінімального пошкодження. Завдяки утворенню коагуляційного «лазерного» тромбу розрізи тканин лазерним променем практично безкровні. Лазерний струп загоюється значно швидше, ніж після електрокоагуляції чи кріодеструкції. Лазерне випромінювання забезпечує стерильність рани, знижуючи тим самим ризик розвитку гнійних ускладнень в післяопераційному періоді. Лазер не впливає згубно на дерму та гіподерму, запобігаючи тим самим утворенню рубця.

Гемангіома – це доброякісна пухлина кровоносних судин.
Якщо вчасно не розпочати лікування, то гемангіома може раптово збільшитися і прорости в прилеглі органи, порушуючи їхні функції. Особливо небезпечно, коли судинна пухлина розташована біля вуха, ока, рота, носа, молочної залози, статевих органів.

Найсучаснішим і поки що єдиним методом, який дозволяє позбутися пухлини назавжди, безболісно і без рубців, є лазерне видалення. Промінь лазера нагріває патологічні судини, і вони склеюються. Після цього пухлина, позбавлена кровопостачання, розсмоктується, практично не залишаючи слідів на шкірі. Процедура безболісна і не вимагає наркозу.

Так само безболісно і без рубців ним можна видаляти ангіоми – маленькі червоні цяточки, які є доброякісними пухлинами і з’являються у багатьох людей після 40 років. Ще за його допомогою можна позбуватися розширених судин на обличчі. Причому, на відміну від гемангіом, які потребують неодноразового проведення процедур (4-8), ці ураження можуть зникнути навіть після одного лазерного імпульсу.

Лазерна коагуляція базується на тому, що світлові промені проникають крізь шкіру та поглинаються гемоглобіном та оксигемоглобіном крові, що призводить до їх нагрівання та спаювання стінок, в результаті чого судина поступово припиняє функціонувати.