Лазеротерапія при випадінні волосся

Сьогодні лазерне лікування волосся є однією з самих ефективних процедур, яка активізує ріст волосся, відновлює їх структуру, допомагає вилікуватися від алопеції (облисіння) та захворювань шкіри голови, що у наш час зустрічаються досить часто.

Позначки:

Застосування діодного лазерного гребінця є одним із інноваційних методів боротьби як з чоловічим так і з жіночим облисінням.

Сьогодні люди все частіше піддаються стресам і негативному впливу навколишнього середовища, а це в свою чергу позначається на здоров’ї. Волосся, так само як і шкіра є своєрідним індикатором стану організму людини. Випадіння волосся не є косметичною проблемою тому необхідно приймати більш радикальні заходи, щоб зупинити його.

Проведені вченими трихологічні дослідження показали, що найефективніший метод боротьби з випадінням волосся це – діодний  лазерний гребінець, зі спеціальною довжиною хвилі. Принцип дії його є досить простим і зрозумілим, а саме лазерне випромінювання живить енергією волосяні фолікули, стимулює в шкірі голови циркуляцію крові, тим самим «пробуджує» не функціонуючі фолікули та зміцнює волосяні цибулини. Це в свою чергу провокує ріст нового волосся, сприяє покращенню структури волосини та її потовщенню.

Діодний лазерний гребінець – це мініатюрна версія потужного професійного лазера, тому для посиленої активації фолікулів цей засіб незамінний серед подібних методів лікування.

Слід пам’ятати, що енергія лазера яка використовується для лікування випадіння волосся є безпечною та не становить загрози для організму людини.

Ключ ефективності лазерного гребінця лежить у стимуляції волосяних фолікулів.