Лазеротерапія при випадінні волосся

Сьогодні лазерне лікування волосся є однією з самих ефективних процедур, яка активізує ріст волосся, відновлює їх структуру, допомагає вилікуватися від алопеції (облисіння) та захворювань шкіри голови, що у наш час зустрічаються досить часто.

Позначки:

Застосування діодного лазерного гребінця є одним із інноваційних методів боротьби як з чоловічим так і з жіночим облисінням.

Сьогодні люди все частіше піддаються стресам і негативному впливу навколишнього середовища, а це в свою чергу позначається на здоров’ї. Волосся, так само як і шкіра є своєрідним індикатором стану організму людини. Випадіння волосся не є косметичною проблемою тому необхідно приймати більш радикальні заходи, щоб зупинити його.

Проведені вченими трихологічні дослідження показали, що найефективніший метод боротьби з випадінням волосся це – діодний  лазерний гребінець, зі спеціальною довжиною хвилі. Принцип дії його є досить простим і зрозумілим, а саме лазерне випромінювання живить енергією волосяні фолікули, стимулює в шкірі голови циркуляцію крові, тим самим «пробуджує» не функціонуючі фолікули та зміцнює волосяні цибулини. Це в свою чергу провокує ріст нового волосся, сприяє покращенню структури волосини та її потовщенню.

Діодний лазерний гребінець – це мініатюрна версія потужного професійного лазера, тому для посиленої активації фолікулів цей засіб незамінний серед подібних методів лікування.

Слід пам’ятати, що енергія лазера яка використовується для лікування випадіння волосся є безпечною та не становить загрози для організму людини.

Ключ ефективності лазерного гребінця лежить у стимуляції волосяних фолікулів.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38