Ліфтинг Нефертіті

Секрети лебединої шиї - ліфтинг "Нефертіті", техніка названа в силу результатів надати форму та зміцнити зону нижньої щелепи, створюючи подобу єгипетської краси, що є еталоном естетики. Безопераційна підтяжка шиї і овалу обличчя.

Ліфтинг Нефертіті – це підтяжка шиї і овалу обличчя за допомогою ін’єкцій ботулотоксину в м’язи-депрессори, тягнуть лінію овалу обличчя вниз. Уколи виконуються в тяжі підшкірної м’язи шиї, в м’яз, що опускає кут рота, і вздовж лінії овалу обличчя. Відключаючи м’язи, тягнуть шкіру і м’які тканини обличчя вниз, ми створюємо умови для м’язового ліфтингу – підвищуємо тонус великої і малої виличної м’язів, що забезпечують підтяжку щік!

Процедура ідеально підходить, як жінкам, так і чоловікам в 35-50 років, має мінімальні протипоказання і не вимагає реабілітації. Процедура триває всього 15 хвилин, практично не викликає дискомфорту у пацієнта і, як за помахом чарівної палички, Ви виглядаєте молодше на декілька років!

М’язи обличчя і шиї на відміну від скелетних м’язів тільки одним свої кінцем кріпляться до кістки, а другим – вплітаються в шкіру. Тому стан шкіри, її передчасне старіння безпосередньо залежить від стану м’язів шиї.

Зараз через використання планшетів і телефонів формується “комп’ютерна шия” при постійному нахилі голови вперед, що створює умови для передчасного старіння тканин шиї із-за хронічного спазму м’язів і порушення кровообігу. З кожним прожитим днем спастичні зміни в м’язах накопичуються і призводять до видимих змін, тому починати терапію ботулотоксину краще, як тільки Ви помітили перші ознаки погіршення.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38