Ліфтинг Нефертіті

Секрети лебединої шиї - ліфтинг "Нефертіті", техніка названа в силу результатів надати форму та зміцнити зону нижньої щелепи, створюючи подобу єгипетської краси, що є еталоном естетики. Безопераційна підтяжка шиї і овалу обличчя.

Ліфтинг Нефертіті – це підтяжка шиї і овалу обличчя за допомогою ін’єкцій ботулотоксину в м’язи-депрессори, тягнуть лінію овалу обличчя вниз. Уколи виконуються в тяжі підшкірної м’язи шиї, в м’яз, що опускає кут рота, і вздовж лінії овалу обличчя. Відключаючи м’язи, тягнуть шкіру і м’які тканини обличчя вниз, ми створюємо умови для м’язового ліфтингу – підвищуємо тонус великої і малої виличної м’язів, що забезпечують підтяжку щік!

Процедура ідеально підходить, як жінкам, так і чоловікам в 35-50 років, має мінімальні протипоказання і не вимагає реабілітації. Процедура триває всього 15 хвилин, практично не викликає дискомфорту у пацієнта і, як за помахом чарівної палички, Ви виглядаєте молодше на декілька років!

М’язи обличчя і шиї на відміну від скелетних м’язів тільки одним свої кінцем кріпляться до кістки, а другим – вплітаються в шкіру. Тому стан шкіри, її передчасне старіння безпосередньо залежить від стану м’язів шиї.

Зараз через використання планшетів і телефонів формується “комп’ютерна шия” при постійному нахилі голови вперед, що створює умови для передчасного старіння тканин шиї із-за хронічного спазму м’язів і порушення кровообігу. З кожним прожитим днем спастичні зміни в м’язах накопичуються і призводять до видимих змін, тому починати терапію ботулотоксину краще, як тільки Ви помітили перші ознаки погіршення.