Лікувальний педикюр

Апаратний лікувальний педикюр явище для України досить нове, проте, ця процедура вже давно і успішно використовується у всьому світі. Ви більше не захочете повертатись до обрізного педикюру!

Позначки:

Неприємні тріщини, натоптиші, мозолі або пошкодження нігтьової пластини не тільки не естетично виглядають, але і заподіюють справжні страждання. Методами звичайного педикюру такі проблеми вирішити неможливо, тут вже потрібно більш серйозна допомога кваліфікованих фахівців-подолога, який займаються саме здоров’ям ніг. Оскільки «вручну» впоратися з цими проблемами не можливо, на допомогу приходить спеціальна салонна і медична процедура –апаратний лікувальний (медичний) педикюр.

Принципова відмінність лікувального педикюра від класичного засноване на повній відмові від води та ріжучих інструментів на користь апарату, що забезпечує найбільш ретельний і дбайливий догляд за шкірою ніг і, на відміну від класичного педикюру, гарантує абсолютну безпеку і гігієнічність.

У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ МЕТОДАМИ:

› Лікувальний педикюр не може викликати травму або пошкодження шкірного покриву стоп;

› Повністю виключається будь-яка можливість інфікування;

› Всі відчуття при апаратному педикюрі комфортні і приємні, відсутність болю;

› Завдяки нетравматичному впливу, шкіра після апаратного педикюру наростає значно повільніше, ніж після класичного педикюру, і ідеальний вид ніжок зберігається на довше. Відгуки показують, що повторний апаратний медичний педикюр буде потрібно не раніше 3-4 тижнів;

› Можливість ефективно усунути врослий ніготь або видалити стрижневу мозоль – безпечно і якісно вирішити проблеми, з якими не можуть впоратися інші види педикюру;

› Ризик зараження грибком зведений нанівець через відсутність контакту шкіри з водою;

› Може застосовуватися хворими на цукровий діабет;

› Має виражену оздоровчу дію на стопи.

Подологія вирішує ряд таких проблем як:

⋅ врослий ніготь;
⋅ подагра;
⋅ чутлива шкіра;
⋅ мозолі;
⋅ ущільнення нігтя;
⋅ неприємний запах ніг;
⋅ ламкі, розшарованні нігті;
⋅ тріщини і рани;
⋅ грибкові захворювання;
⋅ груба шкіра, натоптиші;
⋅ сухість шкіри лущення;
⋅ діабетична стопа та інші.

Медичний педикюр показаний людям з цукровим діабетом і майбутнім мамам, адже саме у цих груп людей широко поширені проблеми зі станом ніг!

Педикюр особливого призначення. Педикюр для літніх людей. Його мета – далеко не краса ніжок, а можливість безболісно пересуватися, позбутися від зрослих кістяних нігтів, акуратно видалити мозолі без ризику зараження (особливо це важливо для людей з цукровим діабетом).

 

Рекомендації фахівців:

Відвідуючи кабінет подолога і використовуючи оптимальні косметичні засоби, підібрані лікарем, ви робите величезний внесок у здоров’я своїх стоп. Однак існує ще кілька важливих моментів, які дозволять вам милуватися вашими привабливими ніжками і насолоджуватися комфортом.

1. Рекомендуется відмовитися від носіння незручного, неякісного взуття, а також, який погано пропускає вологу та в якому потіє нога.
2. Дома корисно ходити босоніж, даючи необхідний відпочинок своїм ніжкам.
3. Сприяє на зовнішній вигляд і на стан здоров’я ніг – масаж. Якщо у вас є така можливість, неодмінно нею скористайтеся!
4. Періодично розминайте пальці ніг і стопи за допомогою м’ячика або інших спеціальних пристосувань. Це покращує кровообіг і сприяє оздоровленню ваших стоп.
5. Регулярно приділяйте увагу догляду за вашими стопами, робіть пілінги і спеціальні ванночки для ніг.
6. Використовуйте креми, лосьйони та інші косметичні засоби для пом’якшення, живлення і зволоження шкіри стоп.

Використання апаратних методик, спеціальних дезінфікуючих та лікарських засобів, професіоналізм лікаря – все це робить медичний педикюр вірним способом боротьби із захворюваннями стоп.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38