Лікувальний педикюр

Апаратний лікувальний педикюр явище для України досить нове, проте, ця процедура вже давно і успішно використовується у всьому світі. Ви більше не захочете повертатись до обрізного педикюру!

Позначки:

Неприємні тріщини, натоптиші, мозолі або пошкодження нігтьової пластини не тільки не естетично виглядають, але і заподіюють справжні страждання. Методами звичайного педикюру такі проблеми вирішити неможливо, тут вже потрібно більш серйозна допомога кваліфікованих фахівців-подолога, який займаються саме здоров’ям ніг. Оскільки «вручну» впоратися з цими проблемами не можливо, на допомогу приходить спеціальна салонна і медична процедура –апаратний лікувальний (медичний) педикюр.

Принципова відмінність лікувального педикюра від класичного засноване на повній відмові від води та ріжучих інструментів на користь апарату, що забезпечує найбільш ретельний і дбайливий догляд за шкірою ніг і, на відміну від класичного педикюру, гарантує абсолютну безпеку і гігієнічність.

У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ МЕТОДАМИ:

› Лікувальний педикюр не може викликати травму або пошкодження шкірного покриву стоп;

› Повністю виключається будь-яка можливість інфікування;

› Всі відчуття при апаратному педикюрі комфортні і приємні, відсутність болю;

› Завдяки нетравматичному впливу, шкіра після апаратного педикюру наростає значно повільніше, ніж після класичного педикюру, і ідеальний вид ніжок зберігається на довше. Відгуки показують, що повторний апаратний медичний педикюр буде потрібно не раніше 3-4 тижнів;

› Можливість ефективно усунути врослий ніготь або видалити стрижневу мозоль – безпечно і якісно вирішити проблеми, з якими не можуть впоратися інші види педикюру;

› Ризик зараження грибком зведений нанівець через відсутність контакту шкіри з водою;

› Може застосовуватися хворими на цукровий діабет;

› Має виражену оздоровчу дію на стопи.

Подологія вирішує ряд таких проблем як:

⋅ врослий ніготь;
⋅ подагра;
⋅ чутлива шкіра;
⋅ мозолі;
⋅ ущільнення нігтя;
⋅ неприємний запах ніг;
⋅ ламкі, розшарованні нігті;
⋅ тріщини і рани;
⋅ грибкові захворювання;
⋅ груба шкіра, натоптиші;
⋅ сухість шкіри лущення;
⋅ діабетична стопа та інші.

Медичний педикюр показаний людям з цукровим діабетом і майбутнім мамам, адже саме у цих груп людей широко поширені проблеми зі станом ніг!

Педикюр особливого призначення. Педикюр для літніх людей. Його мета – далеко не краса ніжок, а можливість безболісно пересуватися, позбутися від зрослих кістяних нігтів, акуратно видалити мозолі без ризику зараження (особливо це важливо для людей з цукровим діабетом).

 

Рекомендації фахівців:

Відвідуючи кабінет подолога і використовуючи оптимальні косметичні засоби, підібрані лікарем, ви робите величезний внесок у здоров’я своїх стоп. Однак існує ще кілька важливих моментів, які дозволять вам милуватися вашими привабливими ніжками і насолоджуватися комфортом.

1. Рекомендуется відмовитися від носіння незручного, неякісного взуття, а також, який погано пропускає вологу та в якому потіє нога.
2. Дома корисно ходити босоніж, даючи необхідний відпочинок своїм ніжкам.
3. Сприяє на зовнішній вигляд і на стан здоров’я ніг – масаж. Якщо у вас є така можливість, неодмінно нею скористайтеся!
4. Періодично розминайте пальці ніг і стопи за допомогою м’ячика або інших спеціальних пристосувань. Це покращує кровообіг і сприяє оздоровленню ваших стоп.
5. Регулярно приділяйте увагу догляду за вашими стопами, робіть пілінги і спеціальні ванночки для ніг.
6. Використовуйте креми, лосьйони та інші косметичні засоби для пом’якшення, живлення і зволоження шкіри стоп.

Використання апаратних методик, спеціальних дезінфікуючих та лікарських засобів, професіоналізм лікаря – все це робить медичний педикюр вірним способом боротьби із захворюваннями стоп.