Лікування рубців

Старі шрами і огрубілі рубці є практично у кожного. До недавнього часу вважалося, що від них не можна позбутися. Тепер же ми впевнено заявляємо: це можливо! Для тих, хто хоче очистити шкіру навіть від старих шрамів і грубих рубців.

Позначки:

Наша шкіра – це природна броня, що подарована нам природою для захисту від агресивного оточуючого середовища. Цілість цієї броні забезпечується адаптаційним процесом, що виник в ході еволюції і приналежний усьому живому – регенерацією тканин. На жаль, окрім фізіологічної регенерації з повним відновленням дефекту тканини, існує ще і неповна. Процес загоєння дефекту тканин шляхом формування рубця ділиться на декілька стадій, які накладаються одна на одну і в середньому триває від 6 до 12-18 міс.

Існують дві категорії рубців: нормальні (нормотрофічні) та патологічні (атрофічні, гіпертрофічні, келоїдні).

Нормотрофічні – майже непомітні рубці, розміщуються на одному рівні з навколишньою шкірою, колір та еластичність практично такі ж як і в здорового шкірного покриву.

Атрофічні – мають тілесний або білуватий колір, знаходяться нижче рівня навколишньої тканини, переважно дряблі. До них теж відносяться стриї (розтяжки).

Гіпертрофічні -рожевого кольору, припідняті над поверхнею здорової шкіри . Інколи можуть самостійно регресувати протягом двох років після свого утворення.

Келоїдні – значно виступають над поверхнею здорової шкіри, можуть мати саму різну форму і не відповідати площі попереднього пошкодження. Крім того, що вони є значним косметичним дефектом, вони часто супроводжуються постійним печінням, пульсацією, свербежем і біллю.

Є цілий ряд методик, скерованих на усунення рубцевих змін.  При цьому процес регенерації проходить фізіологічно та повністю. Організм людини отримує «другий шанс» замінити новою тканиною давній дефект. Виділяється весь спектр біохімічних активних речовин, стимулюється проліферація фібробластів,  фіброзна тканина рубця заміщується нормальною здоровою тканиною.

І навіть у найскладніших випадках, можна досягнути покращення на 50% і більше відсотків.

Рубці – проблема, актуальна у всі часи. Але це проблема з якою ми залюбки допоможемо Вам справитись!