Ліпофілінг – це сучасна косметологічна процедура, основним завданням якої є корекція фігури та контурів обличчя. Процедура ліпофілінгу передбачає видалення окремої кількості жиру та його транспортування в іншу зону тіла. Завдяки ліпофілінгу можна збільшити груди, надати сідницям бажаної форми, усунути носо-губні складки, збільшити губи, розгладити зморшки на чолі та змоделювати форму підборіддя. Перед початком проведення процедури необхідно пройти повний медичний огляд.

Процедура ліпофілінгу є рекомендованою для естетичного моделювання фігури, а також  для вирішення таких проблем, як набряки та рубці, втрата пружності м’язів та викривлення ніг.

Крім того, ліполіфтинг є найдієвішим інструментом для корегування вікових змін та є рекомендованим для швидкого загоєння ран. Саме ліполіфтинг застосовують для корекції посттравматичних дефектів, для відновлення тканин після опіків, заповнення рубців та при корекції фіброзу тканин.

Процедура ліпофілінгу проводиться під місцевою анестезією та передбачає забір жиру за допомогою канюлей з подальшим його очищенням та підготовкою до введення в іншу зону тіла. Введення очищеного жиру відбувається за допомогою спеціальної довгої, полої голки. Операція триває від 40 хвилин до 2 годин.

Результат

Результат ліпофілінгу – це отримання естетичної досконалості тіла та обличчя.

Процедура ліпофілінгу дозволяє збільшити груди на 1 розмір, покращити форму сідниць або ніг та повністю усунути вікові зміни. Як результат, ліпофілінг є сучасним методом моделювання фігури та повернення краси та молодості.

Реабілітаційний період після ліпофілінгу складає до 2 тижнів в залежності від операції. Побачити повний ефект після проведення ліпофілінгу Пацієнт може через 12 тижнів.

Отримати професійні консультації та записатися на процедуру ліпофілінгу у Львові Ви зможете у медичному Центрі «Новодерм» у будь-який зручний для Вас час.